Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xantir

Problem brak obrazu

Polecane posty

Witam szanownych forumowiczów, wczoraj składałem świeży komputer, PC.

MoBo: GIGABYTE GA-B75-D3V

CPU: Intel G2030

Ram: 2GB DDR3 jedna kość

Zasilacz: Corsair VS Series 350W

Napęd DVD - Samsung z allegro, nie jestem pewny który dokładnie model. SATA

Dysk: HDD Baracuda 250GB SATA

I pojawił się następujący problem, po złożeniu całości i podpięciu do prądu, po włączeniu świeci się dioda sygnalizująca pracę i chodzi wiatraczek na procesorze, ale na monitorze nie pojawia się obraz. Monitor podpięty jest kablem VGA, i ogólnie rzecz biorąc działa, bo sprawdziłem go na innym komputerze. Co więcej, napęd DVD się nie wysuwa, także problem jest chyba nieco większy niż tylko problem z wbudowaną kartą graficzną. Nie wiem czy ta informacja pomoże, ale jeśli odepnę kabel, to na ekranie pojawia się brak sygnału, z wpiętym kablem miga tylko dioda oznaczająca działanie monitora ale nie pojawia się żaden komunikat, co może sugerować brak odbieranego sygnału(?) albo coś w ten deseń.

Jutro będę miał dostęp do komputera i wypróbuję kabel DVI oraz zewnętrzną kartę graficzną (jakiegoś starego radeona) oraz inny, mocniejszy (500W) zasilacz (chociaż ten powinien być według internetowego kalkulatora wystarczający. Pytanie jest jednak do was, czy nie spotkaliście się z podobnym problemem lub nie macie innego pomysłu na przyczynę. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...