Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcepanowy

[PS3]Zakup odpowiedniej konsoli i różnice między modelami

Polecane posty

Witam ponownie.

( znowu on... rozpacz.gif)

Po kolejnym przegranym rankedzie, uznałem że jestem [CIACH] i nie ma po co kupować kart graficznej. Więc uznałem że kupie konsole. Od razu ustalone było że to ps3. Jako że kupywanie nowej mi sie nie widzi, to odpaliłem allegro i wyszukałem sobie ową konsole (swoją drogą http://allegro.pl/ko...4250025897.html)

No ale jak wiadomo jestem totalnym ignorantem i [CIACH] w sprawie sprzętu że znowu potrzebna mi pomoc. Chodzi o to że nie jestem pewien czy PS 3 Slim i Fat sie czymś różnią. Głównie chodzi o to czy jest jakas kategoria typu: ta gra jest na fat, a ta na slim czy po prostu jedna od drugiej różni sie pochyłością naklejki na obudowie. Z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laser można wymienić, ale to koszt prawie równy takiej konsoli. Na przegrzany układ można zrobić reballing, ale też sporo to kosztuje i nie daje gwarancji, że długo potem pociągnie. Lepiej dołożyć trochę kasy i kupić nowszą wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcepanowy

1.Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów oraz zasadami poprawnej pisowni.

2.Zasady cytowania.

3.Zapanuj nad słownictwem. To takie ostrzeżenie połączone w jedno. Jedno i z mojej strony ostateczne. Może to próba trollingu, ale strasznie mizerna. Niemniej przy kolejnym wybryku zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...