Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Perendex08

Rozwiązany: Windows XP - Problem po aktualizacji sterowników

Polecane posty

Witam

Mam problem z systemem Windows XP (dodatek Service Pack 3). Zauktalizowałem ostatnio sterowniki monitora (Samsung 2263DX + UbiSync 7) pobrane z Internetu (wersja 5.2). Komputer kilka razy uruchomił się ponownie (chyba 3 razy), po drugim zaczęły wyskakiwać kreatory urządzeń (Nazwa urządzenia: Display). Potem odłączyłem kabel USB łączący te dwa monitory i komputer uruchomił się ponownie. Gdy się uruchomił pochodził kilka minut i zauważyłem, że wyskoczyło jakieś okno, ale od razu zniknęło i system kolejny raz uruchomił się ponownie. Robił tak jeszcze kilka razy, aż w końcu odłączyłem go od źródła zasilania. Podłączyłem, załączyłem i przywróciłem system do ostatniego zapisu. Uruchomił się ponownie i zobaczyłem informację, że nie można było przywrócić systemu do ostatniego zapisu. Oczywiście keżdemu załączeniu się komputera towarzyszyły kreatory urządzeń. Chciałem go przywrócić do jeszcze wcześniejszego zapisu, ale się nie dało. Teraz uruchamia się ponownie co około 5 minut (w tym czasie cały czas wyskakują kreatory, potem to okno, które szybko znika, komputer uruchamia się ponownie i tak w kółko). Proszę o pomoc, będę wdzięczny. Jeśli są jeszcze jakieś pytania to pytajcie.

Pozdrawiam

Perendex08

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...