Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Zemsta Urzędasa

Polecane posty

Znalazłem kiedyś w sklepie taką płytę (z Imperium Gier, to chyba jakiś portal internetowy) z jakimiś pełniakami oraz demami, za 4,90 zł. Wśród tych "pełniaków" była właśnie Zemsta Urzędasa. Z tego powodu tę płytę kupiłem.

Powiem wam, że Zemsta Urzędasa nawet mi się spodobała, i to pomimo byle jakiej grafiki. Bardzo miła odskocznia od poważniejszych gier, można się wyżyć na swoich kolegach z pracy. :) Przeszedłem ją całą, w obu trybach. Teraz w nią nie gram i raczej drugi raz nie zagram, bo mam parę innych gier do zaliczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w tą grę... Później płytę połamałem... Starczy za komentarz...

Faktycznie, starczy.

Zemsta urzędasa nie jest grą wybitna, ale jako przerywnik miedzy "powaznymi produkcjami", czy "odstresywacz" sprawdza sie o wiele lepiej anizeli Pasjans.

Nie przesadzaj, Pasjans tak samo dobrze odstresowywuje. Czasami jako przerywnik włączam sobie właśnie Pasjansa. I Sapera też. A Zemsta Urzędasa u mnie zasługuje na ocenę 6/10. Fajnie się gra, grafika nie odstrasza całkowicie, może się w niektórych momentach nawet podobać (!!!) z powodu tej kreskówkowej konwencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np: gothiki 1.2.i dodatek te gry to miały charakter i jak wciągały. nie mówie że trójka nie wciąga ale przez te wymagania se nie pogram :( . ale koniec lamentów odeszliśmy od tematu . którym jest słaba gierka o urzędasie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka była w Clicku. Całkiem fajnie się grało, lecz na dłuższą metę stawała się nudna. Najlepiej, że siostrzeniec mojego kumpla z 7 lat młodszy, szedł w grze jak burza, a ja miałem problemy z etapami(potem to już mi się nie chciało ich powtarzać kilka razy). Zemsta Kujona już mi się o wiele mnie podobała. To takie odgrzewane kotlety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gralem w to jakies pol godziny i nawet sie dobrze pogrywalo ale znudziło mnei nei wiem czemu... w grze zastosowano fajne pomysły destrukcji przedmiotów no i spoko teamtyka tylko wykonanie nie najlepsze. Zemsta kujona była trochę godsza ale przynajmniej możan się było powyżywać przed rokiem szkolnym :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu "Zemsta Kujona". I to chyba z prostego powodu - uczniem był każdy, natomiast "urzędasem" już nie :?. Jakoś nie czuję tego biurowego zjadliwego klimatu i chęci odwetu za mobbing :). Co innego podłożyć pinezkę na krześle nauczyciela - takie sztubackie żarty, ale świetnie się przy nich czułem...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z siebie dumny, ponieważ kilka lat temu udało mi się ukończyć ZU, a limity czasowe były wyśrubowane do granic możliwości- takie "na styk". Gra bardzo mi się podobała, jednak cierpi na typową bolączkę olskula- jest często diablo trudna, diablo irytującą i przeważnie nie daje dużo w zamian. Słowem- mała wydajność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nawet przypadła mi do gustu. Taka do spokojnego poklikania, chociaż na późniejszych poziomach łatwo nie było. Humorystyczna i satyryczna akcja nadaje grze fajnego klimatu. Pamiętam jednak, że nawet na niezłych konfiguracjach sprzętu (mówię o czasach gdy ta gra wyszła) potrafiła przycinać i długo ładować poziomy. Gra podobała mi się bardziej niż słynni "Sąsiedzi z piekła rodem" mimo bardziej chamskich żartów i figli....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...