Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Zemsta Urzędasa

Polecane posty

Mi bardzo podoba się Zemsta Urzędasa. Grałam w nię pół roku temu do bólu. A teraz znowu zaczęłam grać i powiem szczerze, że dla mnie to jest najlepsza gra ze wszystkich. Grafika jest też OK. Mi np. podoba się grafika 2D, a 3D nie lubię, od razu się w głowie kręci :( Wszystko jest OK. Właśnie szukam gier podobnych do tej. Czy ma ktoś może pełną wersję Zemsty Kujona?? Mam demo. Jest o wiele gorsza od Zemsty Urzędasa, ale pograłabym dla odmiany :) Jeśli ktoś ma to może da jakiegoś linka lub jakoś prześle. Po prostu niech da tu znać, że ma :)

Pamiętajcie, Zawsze każda gra ma swoich zwolenników i przeciwników :)

Ja uważam, że gra jest The best :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo podoba się Zemsta Urzędasa. Grałam w nię pół roku temu do bólu. A teraz znowu zaczęłam grać i powiem szczerze, że dla mnie to jest najlepsza gra ze wszystkich. Grafika jest też OK. Mi np. podoba się grafika 2D, a 3D nie lubię, od razu się w głowie kręci :( Wszystko jest OK. Właśnie szukam gier podobnych do tej. Czy ma ktoś może pełną wersję Zemsty Kujona?? Mam demo. Jest o wiele gorsza od Zemsty Urzędasa, ale pograłabym dla odmiany :) Jeśli ktoś ma to może da jakiegoś linka lub jakoś prześle. Po prostu niech da tu znać, że ma :)

Pamiętajcie, Zawsze każda gra ma swoich zwolenników i przeciwników :)

Ja uważam, że gra jest The best :D

Faktycznie, jest spoko. Możliwościami gniecie Sąsiadów z piekła rodem, ale nie grafiką. W SzPR jak sąsiad cie zauważył, to od razu koniec misji. A w zemscie urzędasa są pojedynki pamięciowe. Spoko. Zemsta Kujona jest wrost beznadziejna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra niezbyt wychowawcza :P , lecz mimo wszystko ciekawa. Dostałem w jednym z czasopism o grach komputerowych wraz z kilkoma innymi grami (nie pamiętam już, które to było). Jak powiedzieli przedmówcy, gra po jakimś czasie nudzi się, lecz na początku jest fajne. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O BOŻE!!!!!, czy ktoś tu postradał rozum??. Tak gra woła o pomstę do nieba!!!. Jak mozna grac w takie coś, czy już aż tak źle jest na tym rynku gier??? Nie sądzę, więc po co sięgać po takie coś. Jak dla mnie jest to gra pozbawiona jakiego kolwiek sensu. Dokuczanie szefostwu to nie pomysł na grę. Ludzie zlitujcie się. Odłużcie ten chłam i pograjcie w coś lepszego. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O BOŻE!!!!!, czy ktoś tu postradał rozum??. Tak gra woła o pomstę do nieba!!!. Jak mozna grac w takie coś, czy już aż tak źle jest na tym rynku gier??? Nie sądzę, więc po co sięgać po takie coś. Jak dla mnie jest to gra pozbawiona jakiego kolwiek sensu. Dokuczanie szefostwu to nie pomysł na grę. Ludzie zlitujcie się. Odłużcie ten chłam i pograjcie w coś lepszego. :twisted:

Ja się zastanawiam NEONÓWKO co Ty tu robisz skoro ci się gra nie podoba. I jak tu trafiłaś. Musisz być jakaś odmienna chyba, bo ta gra się podoba prawie wszystkim :) Po prostu trzeba troszkę pograć, żeby się wciągnąć, a nie od razu wyrażać opinie w dodatku takie surowe. Obraziłaś słowami ludzi, którzy tą grę lubią. A rozum to chyba ty sama postradałaś. Ciekawa jestem jakie ty gry byś poleciła ? Pewnie jakiś gorszy chłam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magdaxyz napisał:

Ja się zastanawiam NEONÓWKO co Ty tu robisz skoro ci się gra nie podoba. I jak tu trafiłaś. Musisz być jakaś odmienna chyba, bo ta gra się podoba prawie wszystkim :) Po prostu trzeba troszkę pograć, żeby się wciągnąć, a nie od razu wyrażać opinie w dodatku takie surowe. Obraziłaś słowami ludzi, którzy tą grę lubią. A rozum to chyba ty sama postradałaś. Ciekawa jestem jakie ty gry byś poleciła ? Pewnie jakiś gorszy chłam :D

Jeżeli uważasz doom'a3 lub farcry'a za chłam :evil: to ty naprawdę powinieneś się leczyć. A ja tobię mogę polecić Fallouta1 i 2 to może się w porę opamiętasz i zaroumiesz, że takie gry jak Zemsta H**asa to naprawdę chłam, po który sięgają gracze pozbawieni wyobraźni.Jest to gra na góra 15 min, nie więcej. Jak pograsz w NWN lub Baldurs Gate, to wtedy będziesz mógł ze mną pogadać. Jestem zapewne trochę starszy od Ciebie i trochę dłużej posiadam takie użądzenie jak PC. Więc potrafie odróżnic co jest warte grania, a co nie. Jeżeli masz jeszcze jakieś wąty to już nie mój problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neonówka napisał:

(...) Jestem zapewne trochę starszy od Ciebie i trochę dłużej posiadam takie użądzenie jak PC. Więc potrafie odróżnic co jest warte grania, a co nie. Jeżeli masz jeszcze jakieś wąty to już nie mój problem

Zajrzałem tu, żeby sprawdzić czy wogóle ktoś gra w takie gry...

Neonówka, jak możesz powiedzieć co jest warte grania?! :lol:

Przecież każdy ma inny gust!! :roll:

A co do samej gry - niewiem, niegrałem i raczej niezamierzam.. takie gry

są troszke nuuudne.. :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy mówią, że zemsta urzędasa to spoko gra to naprawdę BEZGUŚCIA!!!. Jakbyś zobaczył to po paru minutzach grania byś ją odstawił i PRAWDOPODOBNIE (to podkreślam bo nie każdy ma taki sam gust :) ) byś poparł mnie. :Twisted: 666

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim prawem tak mówisz o tej grze. Ja nie jestem chłopakiem i takie gry jak wymieniasz mnie naprawdę nie kręcą. A Zemsta Urzędasa podoba się wielu osobom. Każdy ma inny gust i nie masz prawa tak mówić o wszystkich fanach tej gry. A co do Twojego niku to dziwne, że jesteś facetem, skoro masz nik neonówka. Pewnie sam jesteś jakiś odmienny. I proszę Cię, nie pisz nic już więcej, bo tu śmiecisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie wie ;)

Facet, to nie jest czat. Wchodzisz do kazdego tematu i dopisujesz cokolwiek, byle tylko dopisac. Skoncz z tym moze i pisz wtedy, kiedy masz cos do powiedzenia, bo za nabijanie sobie licznika postami typu "sie wie" dostaje sie tu ostrzezenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy mówią, że zemsta urzędasa to spoko gra to naprawdę BEZGUŚCIA!!!. Jakbyś zobaczył to po paru minutzach grania byś ją odstawił i PRAWDOPODOBNIE (to podkreślam bo nie każdy ma taki sam gust :) ) byś poparł mnie. :Twisted: 666

"Bezguścia" - no dobra.. ale to Twoim zdaniem.. bo nie każdy tak

myśli :D

Pewnie bym odstawił ją po paru minutach, wole sobie zagrać w klasyke

tj. Another World, Flashback..

i nowości rynkowe :) FPS, RPG, RTS... wiesz

A co do Zemsty Urzędasa - niemam zamiaru nawet po nią sięgać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro wywołuje ona takie poruszenie to musi "coś" w niej być.

Ale to "coś" to chyba tylko niektórzy widzą.. gry w tym stylu ( vide

zemsta kujona ) są wdg. MNIE do bani..

Ale widocznie komuś się to podoba :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro wywołuje ona takie poruszenie to musi "coś" w niej być.

Ale to "coś" to chyba tylko niektórzy widzą.. gry w tym stylu ( vide

zemsta kujona ) są wdg. MNIE do bani..

Ale widocznie komuś się to podoba :roll:

Prosze moderatorów u usunięcie tego posta... coś mi sie z netem stało i

posłałem 2 razy :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy mówią, że zemsta urzędasa to spoko gra to naprawdę BEZGUŚCIA!!!. Jakbyś zobaczył to po paru minutzach grania byś ją odstawił i PRAWDOPODOBNIE (to podkreślam bo nie każdy ma taki sam gust :) ) byś poparł mnie. :Twisted: 666

"Bezguścia" - no dobra.. ale to Twoim zdaniem.. bo nie każdy tak

myśli :D

Pewnie bym odstawił ją po paru minutach, wole sobie zagrać w klasyke

tj. Another World, Flashback..

i nowości rynkowe :) FPS, RPG, RTS... wiesz

A co do Zemsty Urzędasa - niemam zamiaru nawet po nią sięgać :D

@upup

Post zbędny ...

@cytat

"ściągnać" ??

To chyba "zabronione"

Tak pisze coś w regulaminie ...

CZYTAŁEM !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@upup

Post zbędny ...

@cytat

"ściągnać" ??

To chyba "zabronione"

Tak pisze coś w regulaminie ...

CZYTAŁEM !

Co do mojego postu - zedytowałem i napisałem, że prosze moderatorów

tego działu o jego usunięcie... :wink:

A co do "ściągnąć" - to nawet niewiem gdzie to przeczytałeś.. Jak już to

niemam zamiaru po to ŚIĘGAĆ... :roll:

I w sumie to chyba tyle mam do powiedzenia w tym temacie, bo robi sie

offtopic, co niejest na ręke moderatorom, a i sama gra niebudzi we mnie

najmniejszych uczuć radości, czy jeszcze tam czegoś innego... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wole to kilkadziesiat minut potrzebnych do przejscia tej gry spozytkowac w inny sposob :) Np.: isc z kumplami na pifko;p

Nie warto po to siegac moim skromnym zdaniem.

pifko to sobie pije jak widzę te grę na oczy i daje sobie w żyłe, żeby przestać myśleć o niej i przenieść się w inny świat :D :twisted: 666

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy mówią, że zemsta urzędasa to spoko gra to naprawdę BEZGUŚCIA!!!. Jakbyś zobaczył to po paru minutzach grania byś ją odstawił i PRAWDOPODOBNIE (to podkreślam bo nie każdy ma taki sam gust :) ) byś poparł mnie. :Twisted: 666

Na początku chciałbym tylko powiedzieć, że sorry, że post był dość dawno, a ja dopiero teraz odpowiadam :D . Ale krew mnie zalewa, kiedy ktoś włazi na forum, wchodzi na tematy o grach, ktore mu się nie podobają i krytykuje innych, że bezguścia etc. Ciekawe jak ty byś się poczuł, gdybyś usłyszał, że ktoś mówi na ciebie bezguście? Po prostu Zemsta Urzędasa przypadła mi do gustu. Grałem kiedyś około 30 minut dziennie, czyli dawkowałem ją sobie w odpowiednich ilościach. Neonowka, wejdź na forum i powiedz, że po prostu Zemsta Urzędasa Ci się nie podoba, a nie mówić o innych, że to bezguścia. Po z tego, co widze, to jesteś strasznie wbity w ambicję. A poza tym, to wiele jest tytułów, które mimo tego, że nie są klasyką, to wiele osób w nie gra! Jestem przekonany, że w Zemnstę Urzędasa grało dość wiele osób, ale po prostu gra ta ucichła, bo szybko stawała się nudna i miała fatalną grafikę. Ja uważam, że Zemsta Urzędasa nie jest grą godną polecenia osobie, która ma mnóstwo wolnego czasu i szuka gry, w którą można sobie swobodnie pograć. Jest to gra, która potrafi odprężyć, ma wyważony poziom trudności i jest MNÓSTWO sposobów na dokonanie zemnsty. Wracając jeszcze do wcześniejszego: absolutnie nie chcę Cię upominać, bo od tego są oczywiście Moderatorzy. Chciałem tylko napisać, że to, że jakaś gra Ci się nie podoba, to nie znaczy, że trzeba krytykować tych, którzy uważają inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...