Jump to content
Guest kabura

Zemsta Urzędasa

Recommended Posts

Chciałbym polecić każdemu grę Zemsta Urzędasa.Nie rozumiem tak niskiej oceny w CD-Action (5).Gra powinna dostać przynajmniej 7.Nie jest może tytułem rangi Homeworld2 ,ale działa znakomicie jako relaksator i jeszcze można się przy niej pośmiać.Można na przykład nasikać kolegom z pracy do kawy ,a później patrzymy jak rozkoszują się jej smakiem.Naprawdę nie będziecie żałować wydanych 30zł na tę gierę. :P

Można na przykład nasikać kolegom z pracy do kawy ,a później patrzymy jak rozkoszują się jej smakiem.

A no to faktyczni ocena za niska, powinno dostać 11/10...

A tak serio: zdaje się że wybrałeś trochę słaby gag... Mnie to tylko odstrasza od tej gry, podejrzewam że nie mnie jednego... No bo to jest dowcip z którego mogłem się śmiać mając 8 lat, wprawiając wszystkich stojących wokół mnie w oburzenie. Tak sądzę przynajmniej.

Są też lepsze żarty ,dałem pierwsze z brzegu.Można użyć także finezji np. sformatować dyski czy wyłączyć główny serwer.Zapchać WC papierem toaletowym czy nakleić rozbierane zdjęcie sekretarki na tablicy inormacyjnej:)) to też żaden problem dla naszego urzędasa.Opcji jest naprawdę sporo!.Każdy znajdzie coś dla siebie ,jeszcze raz polecam grę każdemu kto chce się wyżyć po pracy :twisted: .Lećcie do kiosku!!!!!!!!!!!!

Guest -ender-

Tja... Gra całkiem przyjemna, dość trudna, trzeba przyznać, ale słania się od baboli, których w CDA nie pokazano...

1. Nad czasem jest napis punkty, a nad punktami jest napis czas.

2. Nawet jak ukończymy grę tą facetką, to i tak pokazuje nam się obrazek kolesia.

3. Tłumaczenie!! Dla przykładu "zabierz filiżanki szefa"... no comment. Niektórzy chyba nie rozumieją, że cup, to są nie tylko filiżanki, ale też puchary, a na obrazku, choć grafika marna, widać dokładnie, o jaki przedmiot chodzi.

4. Sterowanie, a raczej ruchy postaci... Kolo zacina się na wszystkich możliwych szafkach, drzwiach. I to jest chyba największa i najbardziej wqrzająca wada gry...

Poza tym pyka się dobrze, nie powiem, ale gdyby nie to, że to dostałem, to chyba bym nie kupił za dwie dychy... Teraz jest w jakiejś "tekturowej gazecie", za 9 zyli, więc jak lubisz gry w których robisz komuś na złość, to nie ma co się zastanawiać...

Guest Reynevan z Bielawy

Zawsze lepiej żeby sfrustrowany pracownik zagrał w taką grę i się wyżył, zamiast brać zakupionego na czarnym rynku kałacha i iść mścić się na współpracownikach. Bo czym oni zawinili? W USA chyba już to wiedzą.

Guest huntereagle
Chciałbym polecić każdemu grę Zemsta Urzędasa.(...).Naprawdę nie będziecie żałować wydanych 30zł na tę gierę. :P
Lećcie do kiosku!!!!!!!!!!!!

Hej, KAM13m czy ty przypadkiem nie jestes dystrybutorem tej gry? Wyraznie widac ze nadeszla era tanich slabych gier (maluch racer, poldek driver, itp.) Jezeli chodzi o gre to musze sie zgodzic z Reynevan z Bielawy. Lepiej sie wyzyc w grze niz na prawde.

Guest razor
Jak dla mnie- kolejna malutka gra na dwie godziny która powinna być sprzedawana za złotówke. Kropka.
Jesli przejdziesz ta gre w 2 godz. to jestes dobry

Po pierwsze - nie pisz dwóch postów z rzędu;

Po drugie - zmień podpis tak by nie zawierał przekleństwa ( i nie chodzi o słowo "polaka" ) - SolariS

Guest Krimson

Gra według mnie zadroga.Bardzo szybko mi się znudziła,na początku było fajnie ale później robiła się strasznie nudna i przestałem grać.... :arrow: :arrow:

Heh, teraz ja się wypowiem troszeczke o tej gierce...

Pierwszy raz z Zemstą Urzędasa spodkałem się "w" recenzji od CDA. Gra dostała bodajże 5/10. Nice. Niedawno(jakiś miesiąc temu) pojechałem do Lecrerca Rzeszów(to taki hipermarek :D ) i tam na stoisku z grami było coś takiego o nazwie "PC Fun"(to NIE jest reklama),a w nim była właśnie Zemsta. To coś kosztowało "aż" 90 gr.(!!!), więc kupiłem(sam nie wiem dlaczego). Po przybyciu do domu zainstalowałem i włączyłem tą gre..... Muszę przyznać, że nie jest taka zła. Faktycznie, jak zobaczyłem tą grafike to mało z krzesła nie spadłem, a do tego ten dźwięk... ale nie zniechęciłem się od razu i grałem dalej..... W sumie nieźle się bawiłem i uśmiałem grając w Zemste Urzędasa, serio. Pomysłów na zniszczenie jest OGROMNA ilość. Możemy np. pójść do biura szefa i pod jego nieobecność sformatować mu kompa, albo wprowadzić do niego pare wirusów :lol: Bardzo się uśmiałem jak okazało się, że mozna z telefonu szefa(np. komórki) zadzwonić pod 0-700..... hehehe... Tak jak powiedziałem: pomysłów jest diabelnie dużo, co jest plusem dla gry.

Z jednej strony gra jest przyjemna - można się wyżyć i przy okazji pośmiać. Gorzej, że absurdalny humor dość szybko się nudzi... Po prostu nie przepadam za takimi grami. :P

Guest Eagle

W moim odczuciu Zemsta Urzędasa budzi skrajne uczucia, bo z jednej strony można się wyżyc, niektóre żarty są naprawdę ciekawe (np.formatowanie dysku czy ozdobienie lodówki ketchupem) i są różnorodne poziomy i wiadomo to jest produckja niskobudżetowa i nie można jej porównywac do np. Half-Life 2. Ale z drugiej strony niektóre żarty są absurdalne (sikanie), sterowanie kiepskie, jest na czas (a ja nie lubię się spieszyc w takich sprawach) i nudzi się szybko. Ogólnie jak dla mnie ocena 6/10 i ani w góre, ani w dół.

Grałem, kiedyś. Skończyłem na 100%. Coś nie czułem tego humoru, o którym mówicie :? Zazwyczaj jak przechodziliśmy do następnego poziomu, żarty się powtarzały... Czasami dochodziło kilka nowych. Przeszłem. Dziękuję. Do widzenia. Ocena w CDA, według mnie słuszna.

tak naprawde to wystarczy przejsc pare poczatkowych misji i pozniejsze ida jak z platka. Te same dowcipy, o ile mozna je dowcipami nazwac, bo sikanie do kawy czy trucie rybek zbyt przyjemne nie jest:/ Gra jest moze fajna, ale na 15 minut, pozniej powtarzamy ciagle jeden i ten sam oklepany schemat. Mnie nie porwala i tyle.

Guest Rabbit

Niech zgadne, bedzie ostrzezenie za tego Battlefronta? :D

Nie, ostrzezenia nie bedzie, ale zapamietam kolesia :). Arnie

A co do Zemsty... Pogralem ze 2-3 razy po pol godziny i w Urzedasa, i w Kujona. Zdecydowanie slabsze od Sasiadow z pielka rodem. Nudnawe, dosc trudne, slaba grafa i dzwiek. Momentami baaardzo wkurzajaca. Jak daja za darmo - mozesz sie powaznie zastanowic, czy wziac. Ale kupowac?! Phi!

BTW, goscie zamiast robic niemal identyczne Zemsty U. i K., mogliby sie porzadnie wziac do roboty i zrobic cos naprawde niezlego...