Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

[Planszówka] Battlestar Galactica - Lot #3

Polecane posty

Czekam... pokażcie mi ile jesteście w stanie poświęcić aby uratować swoje skóry...

To raczej wielka podpowiedź nie będzie, ale tak tylko rzucę, że nawet jeżeli jedna aktywacja riderów nie przegra wam gry tak druga i owszem, a przy okazji znając wasze szczęście z punktami skoku... tak, i oczywiście przestawianie statków cywilnych albo viperów mało da :P

Gdybym był na waszym miejscu jednorazowa umiejętność Cain byłaby jedyną sensowną opcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... a możemy jednak poza mówieniem co kto może dołożyć też pisać ile kart dokłada (albo też tego nie robi), ofc poza regularną dyskusją? Jak dla mnie ułatwiło by to sprawę i może przyśpieszyło proces dokładania kart zgodnie z zasadami...

Bo teraz np. nie wiem czy uznać post P_ za deklarację i, że teraz może "lecieć" behe, potem Holy, bryl itd. czy nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow - a może przeczytasz zasady i zrozumiesz wreszcie (a tłumacze od początku tego lotu do jasnej ciasnej) że dyskutować sobie możemy dowolnie, ale deklarować musimy po kolei. Następna osoba, której to trzeba będzie tłumaczyć dostaje osta, wrócę do moderki specjalnie po to ><

PS. ale, tak, dokładam 0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszyscy po Behe deklarowali, że nic nie dają, więc teraz chyba ja. Dorzucam jak mówiłem bardzo dużo - 6 kart.

Zostaniemy po tym pewnie bez dwóch kolorów, ale ryzyko jest zbyt duże. Do tego jeśli dobrze liczę to Talia Przeznaczenia dorzuca ten test na minus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan wyjątkowy [3]

Stan wyjątkowy [4]

Ważne zwycięstwo [2]

Za wszelką cenę [4]

Komisja śledcza [4]

Konsolidacja władzy [1]

Konsolidacja władzy [1]

Polityka prewencyjna [3]

minus

Zdradzenie położenia [1ZT]

Sytuacja krytyczna [4]

Wysłanie zwiadowcy [2]

Maksymalna siła ognia [3]

Wynik 4+1+1+3+3+4+2+4-4+2-1-3=12 SUKCES!

Ilość kart dorzuconych:

Laura Roslin 6

Cavil 2

Helena Cain 1

Sharon "Boomer" Valerii 0

Tom Zarek 1

Anastasia "Dee" Dualla 0

Saul Tigh 0

Aktywacja ciężkich raiderów - brak, więc nic się nie dzieje.

Przygotowanie do skoku - przesunięcie o jedną pozycje(brak możliwości skoku)

Aktualna mapa:

BSG_CDA310.jpg

TURA 11

Sharon "Boomer" Valerii dobiera XXXXX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, widząc jak rozwija się sytuacja z kryzysami... Odrzucam Prowizroka[1] by przejść na Colonial One. Aktywuję Konferencję Prasową i dobieram 2xPolitykę.

- Admirał pragnie przekazać wyrazy szacunku wszystkim dzielnym pilotom, którzy stawiali czoła tak przeważającym siłom wroga. Wszyscy łączymy się w bólu z rodzinami, których bliscy zaginęli w trakcie skoku. Wierzymy, że Bogowie oświetlą im drogę do floty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...