Skocz do zawartości
Gość kabura

Splinter Cell (seria)

Polecane posty

Zgadzam się z Tobą częściowo, ale tym razem tą liniowość będzie nadrabiał tryb multiplayer. Niech już dają to demo multi bo nie wyrobię :lol:

Co do tej liniowości, no trudno, ale mi to nie przeszkadza bo mnie nakręca fabuła. Uwielbiam takie gierki jak właśnie Splinter, MGS, Thief, jednym słowem wszystkie "tajniackie" gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Jestem świerzo po przejściu dema i stwierdzam, że gierka zapowiada się znakomicie. Jedyne co mi się nie spodobało to to, że ciała często wnikają w ściany (przydałby się rag-doll) i nie pasuje mi zbytnio poziom w dżunglii. Nie przepadam za tego typu klimatami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świerzo po przejściu dema i stwierdzam, że gierka zapowiada się znakomicie. Jedyne co mi się nie spodobało to to, że ciała często wnikają w ściany (przydałby się rag-doll) i nie pasuje mi zbytnio poziom w dżunglii. Nie przepadam za tego typu klimatami.

Co do tych ciał, to miałem coś podobnego, ale z Samem. Mam nadzieję że to bugi wersji demo.

Poziom w dżungli też mi za bardzo nie przypadł do gustu, ponieważ najbardziej lubię misje w budynkach. Misja w pociągu była dla mnie poprostu ucztą bo nie lubię chodzić po wielkich terenach, poza tym Sam nie jest stworzony do takich lokacji, bo skradaniem się to on ją zwiedza niczym żółw, a biegnąc mogą go usłyszeć.

FISHER RULEZ :!:

:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Ciekawe dlaczego twórcy postanowili umieścić niektóre misje w dżunglii? Rzeczywiście najlepsze są pomieszczenia, szczególnie wtedy, gdy misji towarzyszy świetna muzyka (tak jak w misji z dema Splinter Cell).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Jestem za. Po co komu jakieś otwarte przestrzenie. Nasz bohater na drzewach sobie wykona podwójny skok ?? Rzeczywiście wg. pomysł jest niezbyt trafiony. Nie ma to jak budynki, świetna muza, światła i cienie. Powinni zostać przy takim schemacie. Zobaczymy jak to się będzie miało w full wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Sam Fisher nadaje się do działań antyterrorystycznych i tym podobnych w budynkach. Mam przez to obawy co do przebiegu misji w pełnej wersji. Takie łażenie po tropikalnych krzakach lepiej zostawić ludzikom z Delta Force czy innego GROMu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma co się bać apropo pełnej wersji. Ja tą grę uwielbiam i przyjmę ją taką jaką będzie, a poziomów ma być 17 w ośmiu misjach, więc luzik. Mam jednak cichą nadzieję że wiekszość będzie w budynkach. No i zostaje multi, a tam w budynkach będzie można grać do znudzenia. (chociaż to nie to samo)

:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Oby w pełnej wersji nie było zbyt dużo dźungli... Budynków na pewno będzie sporo. Właśnie, ciekawe jak wyjdzie sprawa z multiplayerem? Na samą myśl o chowaniu sie przed innymi żywymi graczami dostaję dziwnych drgawek (z podniecenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

No właśnie. Tak apropos multi. Na filmikach jest duży napis ONLINE. Oznacza to, że multi będzie tylko i wyłącznie na internet?, czy też będą boty i będzie można grać na LAN ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dobrze by było, ale cuda rzadko się zdarzają choć z Botami mogłoby być fajnie. Ja jednak myśle że niestety ich nie będzie :cry: i zostanie nam rozgrywka tylko z żywymi graczami. Ciekaw tylko jestem tej innowacji, że jadna grupa graczy będzie bronić się w widoku FPP, a druga atakować w TPP......... :lol:

:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Eeee no to lipa. Coś czuję, że na moim 128kb/s przez internet sobie nie pogram. Przydałoby się założyć neostradę 512 kb/s (ale narazie nie dochodzi :evil: ). Mam nadzieję, że Single będzie wciągający co najmniej tak jak poprzednik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak cuda są. Dzis ma być demko multi i jest napisane że są Boty :!:

Wypas, tylko że demko ma być ograniczone na 10 min i ograniczona liczba Bot-ów, respawn itp, sprawdźcie sobie sami, lecę ściągać......... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

No rzeczywiście. Oba demka są fajowe, ale jedynym co psuje trochę klimat są wymagania sprzętowe. Momentami gierka potrafi trochę skakać. Dlatego też wg. mnie niepotrzebnie "ulepszali" grafikę. W sumie z tych ulepszeń to niewiele widać (poza tym, że gierka skacze :evil: czasami). Gdyby grafa pozostała taka sama jak w jedynce - to na pewno wiele osób byłoby bardziej zadowolonych i mogłoby się nacieszyć Panoras Tommorow w pełnej okazałości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

No niestety gierka bardzo zwalnia. Aż się zdziwiłem, gdy zobaczyłem jak skacze, mimo że grafika jest praktycznie taka sama jak w pierwotnym Splinter Cell. Całe szczęście, że po włączeniu noktowizora działa bardzo płynnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Heheh....Jeszcze płynniej działa po włączeniu termowizji :D...

Nie rozumiem tylko skąd bierze się to, że gierka działa tak, jak działa... Może w pełnej wersji to zmienią i troszeczkę dorobią, bo posiadacze kart do 64MB zbyt rozkoszować się nie będą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, rzeczywiście gierka najlepiej chodzi po włączeniu któregoś z

-"wizorów". U mnie akurat żadko zamula ale w dżungli zdarzają się momenty "zastoju", a grafika rzeczywiście na pierwszy rzut oka mało co się różni. Trudno może w pełnej będzie inaczej, damy radę, a zawsze nam zostaje przejść grę na termowizji :lol:

:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leborg

no niestety, na demko sie bardzo napaliłem lecz niestety nie ruszy mi[nie da sie grac na geforach4mx.

beton :roll:

ale karty w życiu nie zmienię , zbyt sie do niej przywiązałem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, na demko sie bardzo napaliłem lecz niestety nie ruszy mi[nie da sie grac na geforach4mx.

beton :roll:

-->Też to miałem tyle, że z Prince of Persią :P, nie jest to zbyt przyjemne, ale raczej kartę będziesz musiał zmienić, bo inaczej wkrótce nic Ci już nie pójdzie :(

ale karty w życiu nie zmienię , zbyt sie do niej przywiązałem :wink:

Nie długo taq będziesz gadał ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leborg

może kiedyś zmienie :wink:

w sumie to ostatnio myślałem nawet o g4 TI 4200 ale poczekam na coś dobrego z obsługą dx9.

a co do gry to wcale taka świetna nie jest , grałem u kumpla.

kolejna sredniawka :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi kilka argumentów dlaczego wg Ciebie jest to średniawka :?: Dla mnie ta gra na pewno nie jest w gronie średniawek i jak się z nami podzielisz swoimi argumentami to ja wytoczę swoje.

Po drugie. Są już dobre karty obsługujące DX9. Sam mam taką. Nie jest to może potęga, ale zawsze. Mam GF FX 5200. Jest to "średniawka" :P w tej klasie ale na jakiegos 5600 czy lepiej to mnie z kieszonkowego nie stać. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leborg

dobrze , źle sformuowałem poprzednią wypowiedź.

po prostu ta gra nie przypadłą mi do gustu, może i jest fajna ale mi sie nie podoba jakoś :roll:

w sumie sam nie wiem czemu, gdy ją widzę to ogarnia mnie jakaś niechęć, ale to tylko mój spaczony gust :wink:

a co do fx 5200 to sie zaczęłem właśnie poważnie zastanawiać 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynasz myśleć taq jaq ja tzn. poprawnie :)

Zobaczysz, że jaq kupisz to nie pożałujesz :)

Teraz twoje myśli bęfzie zaprzątała tylko ta myśl "Kiedy sobie kupić, teraz czy poczekać, aż coś lepszego stanieje" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leborg
Teraz twoje myśli bęfzie zaprzątała tylko ta myśl "Kiedy sobie kupić, teraz czy poczekać, aż coś lepszego stanieje

kurde skąd wiedziałeś?? :wink:

idę do sklepu obadać sytuacje 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na necie ukazał się chyba niedawno patch do wersji multiplayer (demo) oznaczony numerkiem CHYBA 1.01 - poprawia on troszkę osiągnięcia kart graficznych, ale to i tak nie to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........no nie tylko. Bez niego w tej chwili przez neta to sobie nie pograsz :D . Poza tym może mi ktoś powiedzieć jak odpalić boty w multi, bo nie moge za choinkę tego zrobić. :evil:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...