Skocz do zawartości
Gość kabura

Splinter Cell (seria)

Polecane posty

Gość Daevaorn

Taaak giera rzeczywiscie super! Jak pierwszy raz w nia zagralem tak sie wydawalo :] Ale jak doszlem do pierwszej czy tam drugiej misji to mi sie odechcialo bo jej przejsc nie moglem :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, gdy przeszedłem całą grę, już wiem ile może napsuć liniowość. O ile w czasie nie przeszkadza ona tak bardzo, to po zakończeniu już nie chce się do niej wracać. A szkoda, bo gra jest świetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snake umywa się do SC.

Troszkę tutaj pogmatwałeś seero otóż chyba Snake NIE umywa się do SAMA albo Metal Gear nie umywa się do SC :) . Jednak nie zmienia to faktu że gra wymiata na prawo i lewo

SAM FISHER RULEZ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w SC i grałem w MGS2 i muszę przyznać że SC rulezzzz :P Ten klimat. Musiałem se karte graficzną wymienić i dodać ramu ale sie opłac(i)ało bo ta gra wymiata. Te wszystkie efekty cieni i światła. Ten klimat ta (liniowa) fabuła! Pokochałem tę grę od kiedy zacząłem ją instalowac 8)

WSZYSTKIE RYBY DO BOJU!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LykwydShalick

UTOPIC SAMA FISHERA! Gdzie zwiedlemu Samowi do Solid Snake'a czy (nawet!) tej [cenzura] Raidena? Gdzie mu do pana 47? Gdzie mu do Garreta? Nigdize:)? Ta gra jes dobra JEDYNIE pod wzgledem grafiki (nawet BARDZO dobra)... pozostale elementy zas.... Juz nawet starenki Hitman jest pod tym wzgledem lepszy... Chodzi mi tu o fabule, ilosc sposobow na ukonczenie misji czy KLIMAT! Ludzie ktozy mowia ze SC jest realistyczniejszy do Hitmana czy MGS... maja racje. Jednak ja zawsze bede stawial GRYWALNOSC ponad realizmem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |RaveN|
Ta gra ma najlepzą grafikę na świecie. Tylko za krótka! przeszedłem w 1,5 dnia :cry:

Ja przeszedłem w 2 dni - czasami powtarzałem ten sam fragment gry żeby zobaczyć jakaś fajną 'akcje' :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie, że nie nudzi, tylko za szybko się kończy

A mnie sie znudzil... Nie wiem czemu...Bylem w CIA, czy jakims innym NSA....Trzeba bylo dojsc do jakiegos glownego kompa... I wtedy dalem sobie spokoj z ta gra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sactam

A mnie sie znudzil... Nie wiem czemu...Bylem w CIA, czy jakims innym NSA....Trzeba bylo dojsc do jakiegos glownego kompa... I wtedy dalem sobie spokoj z ta gra...

ja nie.gry nie przeszedłem jeszcze ale nie dam spokoju póki jej nie skończxe.Ta gra ma KLIMAT!podobna do Hitman2 ale według mnie LEPSZA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LykwydShalick
ja nie.gry nie przeszedłem jeszcze ale nie dam spokoju póki jej nie skończxe.Ta gra ma KLIMAT!podobna do Hitman2 ale według mnie LEPSZA

Nie nie nie i jeszcze raz nie... i jeszcze raz! Hitman2 jest o niebo lepszy od Splinter cella... Hitman tak- Splinter Nie... a dlaczego? O tym juz pisalem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Snake w swojej drugiej odsłonie dał plamę wielkości Manhatanu, co skrupulatnie wykorzystał Sam Rybeczka zbijając (tymczasowo) z piedestału MGS2, ale wierze że trzecia cześć nałogowca tytoniowego da radę i zmiażdzy konkurencję. Kojima nie zawiedź nas!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gra zakupiona na X-a coż można powiedzieć? Po prostu super. Klimat po prostu miażdży, Fisher zajedwabisty, tylko Lambert mnie wnerwia i te jego piskania przez headset jak ustrzelę cywila!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie SC to najlepsza aktualnie dostępna skradanka. Metal owszem dobry nawet bardzo ale dla mnie ma jak na taką gre ma za dużo akcji znikające ciała i pare innych wkurzających patentów. A sc? Też nie jest doskonały np zbyt ciemne cienie i ślepi przeciwnicy ale grafa, fabuła i genialna rozgrywka rekompensują te braki. Jak dla mnie super ale rozumiem, że niektórych może nuddzić zwłaszcza jak ktoś woli 1000 fragów na minute. dwoma słowami: SC rulez !!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...