Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chuck90

DIRT 3 spolszczenie?!

Polecane posty

Witam! Wczoraj nabyłem w okazyjnej cenie dirt 3. Wszystko jest ok, ale gra jest cała po angielsku i znalazłem do niej spolszczenie. I tu jest właśnie pytania, czy jak wgram spolszczenie do oryginalnej wersji to nie dostane bana na steam'ie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz na pewno. Jak już pisałem w innym temacie sam wgrałem sobie do stalkera i nikt nic nie robił. Steam niby pisze że nie można ingerować w pliki gry nieoficjalnymi łatkami itd. ale jeśli nie ma to wpływu na gameplay typu cheaty itd to raczej nic nie robią. Możesz spokojnie instalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Z tego co mi sie wydaje, to w Valve nikt recznie tego nie sprawdza, a detekcja ingerowania w pliki gry zajmuja sie skrypty VAC. Dla automatu kazda zmiana w plikach to ingerencja w kod gry, wiec az tak pewny bym nie byl. Inna sprawa, to po kiego instalowac wersje PL do zrecznosciowej scigalki? W koncu to nie przygodowka ani RPG i chocby byla po chinsku, to grac sie w nia bedzie bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam ze spolszczenia do zewu prypeci od ponad 2 lat i nikt mi jeszcze bana nie dał wink_prosty.gif

Btw. System VAC działa w grach online i to nie we wszystkich więc jak nie będziesz grał na multi to masz 99,9% pewności że nic się nie stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...