Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2014

Polecane posty

Internet powszechny jest, to fakt, ale czy nie po to wymyślono gry single player by nie musieć się z nim łączyć? A a nóż coś się stanie z internetem, bo np router się spali albo server u dostawcy padnie? A jeszcze zakładanie konta tu, konto tam i tak nagle okaże się, że masz 10 kont a tylko po to, by se pograć w coś, co może nawet ci nie podpasuje. Dlatego, chociaż mogę wyjść na oldschoolowca, preferuję gry z normalną instalacją i bez udziwnień.

A co do pełniaka... Strategia ekonomiczna to nie mój gatunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet powszechny jest, to fakt, ale czy nie po to wymyślono gry single player by nie musieć się z nim łączyć? A a nóż coś się stanie z internetem, bo np router się spali albo server u dostawcy padnie? A jeszcze zakładanie konta tu, konto tam i tak nagle okaże się, że masz 10 kont a tylko po to, by se pograć w coś, co może nawet ci nie podpasuje. Dlatego, chociaż mogę wyjść na oldschoolowca, preferuję gry z normalną instalacją i bez udziwnień.

A co do pełniaka... Strategia ekonomiczna to nie mój gatunek.

STEAM,ORIGIN,UPLAY posiadają opcje offline-wystarczy tylko aktywować produkt co w dzisiejszej dobie internetu nie powinno byc problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniak świetny! Ale zaś narzekacie na zakładanie kont! Masakra! To jest 20 sek, założyć konto. Narzekacie na internet a jakoś sami tu wchodzicie! To po cholere wam ten internet!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrician IV? No gites! Byłem bardzo zachęcony do tego tytułu po tym jak przeczytałem jego reckę (w CD-A oczywiście :P), ale oczywiście była to dla mnie produkcja spod znaku "fajne, ale sam raczej nie kupię". No, ale jak ma być na krążku to po prostu propozycja nie do odrzucenia. Ale znów nasuwa się pytanie, kiedy w toto zagrać gdy jeszcze cała masa innych tytułów leży nawet nie napoczęta? :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja. W trybie offline można grać bez konieczności łącEnia się z netem, ale tylko do czasu kiedy wyjdzie aktualizacja np. Steam. Wtedy już musisz sie połączyć, aby nawet pograć potem offline. Pełniaki zapowiadają się świetnie już od początku. Wyczuwam nowego CoJ :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrician IV...

Cóż, ekonomiczne nie mój klimat z drugiej strony w Cezar IV i Anno 1404 nawet przyjemnie się grało.

Jako trzeci pełniak może być. O wiele lepiej niż to co było w poprzednim numerze (którego nie kupiłem ze względu na słabe gry). Cóż, jak poziom zostanie zachowany możliwe że kupię równo za tydzień przed szkołą gdzieś o 7:50 rano jak kupiłem dla Dungeon Siege III i Assasin Creed (^.^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nic... Kolejny miesiąc czekam z zapartym tchem i marzę o świetnym pełniaku np. Risen, ale jakoś te dwie dotychczasowe gry jakie się już pojawiły nie nastrajają pozytywnie. Swoją drogą ile można dawać ciągle gry ekonomiczne? A żeby to jeszcze dobre było, jak np anno 1400.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, gatunek mi odpowiada, ale pelniaka nie zainstaluje. Wciaz mam kila innych gier do przejscia, a z wolnym czasem na granie krucho...

@Przemos277

A w przyszlosci zamiast sobie kupic jakies fajne, sportowe auto pewnie sobie kupisz 12 maluchow i 5 tico i tez bedziesz sie cieszyc? wink_prosty.gif Ilosc nie zawsze idzie w parze z jakoscia, a te dwa pelniaki na Steam to rownie dobrze moze byc taka kaszana, ze az wstyd bedzie ja miec w bibliotece gier.

Nie mogę się zgodzić z twoją wypowiedzią smile_prosty.gif

Mówimy tu o paru złotych a nie o paru tysiącach to raz.

Trudno mi porównać samochód do gry, kupując samochód musisz się liczyć z ciągłą eksploracja zniszczy jego jakość.Czy gra mimo użytkowania traci na czymś ? Oczywiście musimy uwzględnić rozwój technologiczny (Gdzie w mechanice tez występuje - No to mamy jedną wspólną rzecz, która występuje hmm WSZĘDZIE)

Uważam, iż STEAM jest niezłą opcją dla graczy, gdzie potem możesz odsprzedać kupione czy otrzymane gry.

Dwie gry na STEAM za 16 zł? - tuż to darmocha patrząc na cenę tych "x" gier w sklepie STEAM (taa powtarzam się)

Moja wypowiedz nie miała na celu w żadnym stopniu Cie obrazić tylko lekko sprostować.

Pozdrawiam Arex

Widzę, że nie za bardzo zrozumiałeś co Tesu miał na myśli.

Nie chodzi tu o porównywanie wartości przedmiotów tylko o symbolikę.

Ja całkowicie się z Tesu zgadzam. Dajmy odpór konsumpcjonizmowi (nieważna jakość - najważniejsza ilość) tylko skupmy się na indywidualności (w moim rozumieniu - jakości).

Ponadto na STEAM'ie (prosze o poprawę jeżeli sie mylę) nie możesz odsprzedać gry - musisz odstąpić całe konto. Nie odstąpię konta z fajną grą po to tylko, żeby odstąpić kaszankę.

Ponadto wydaje mi się, że regulamin STEAM'u nie przeiwduje wymiany gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak liczyłem, że to [beeep] nie trafi do CDA, a niestety stało się inaczej. No cóż... czekam na dzisiejszego pełniaka, gdyż póki co jest większa bieda niż w poprzednim numerze (co wydawało się być niemożliwe).

A swoją drogą też wolałm przecieki na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...