Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HiperPL

Rozwiązany: Czy warto kupić PS4? A może ulepszyć PC?

Polecane posty

Witam. Mam pytanie: Czy warto w maju kupić PS4? A może ulepszyć PC? Dodam że nie posiadałem w swoim życiu zadnej konsoli. PC mam w miare dobrego: Intel i5-2300, Nvidia GeForce GTS 450, 8GB RAM. Jeśli miałbym ulepszać PC to do 2000zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boy, oh boy. Zależy od tego, w jakie gry chcesz grać. Konsola, szczególnie nowa, to spora inwestycja i niepewność. Musisz być przekonany, że biblioteka gier na niej będzie Cię satysfakcjonować. Jeśli Drive Club, Uncharted 4, The Order i Witness Cię kręcą, to zbieraj kasę na konsolę. Jeśli nie, ulepsz kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kupowanie obecnie PS4 to kiepski pomysł - jeżeli za rok-dwa lata liczba dostępnych tytułów znacznie się powiększy, to można się zastanowić nad takim zakupem, obecnie ta konsola kosztuje bardzo dużo, w zamian oferując bardzo niewiele.

Tak przy okazji, to miałeś kiedyś styczność z gamepadem? Bo ja sobie kiedyś jednego kupiłem, no i poza samochdówkami (w których analogi znacznie poszerzają możliwości, a całe sterowanie ogranicza się właściwie tylko do tych dwóch grzybków) nie potrafię się do niego przekonać, wydaje mi się strasznie niewygodny w porównaniu z klawiaturą i myszką.

No i gwóźdź do trumny (dla konsoli) to całkiem niezły pecet. Wypadałoby w nim wymienić kartę graficzną, procesor powinien jeszcze dawać radę. Gdybyś zdecydował się na upgrade, załóż temat w odpowiednim dziale, podając jeszcze markę, model i moc zasilacza, rozdzielczość monitora (ew. również model płyty głównej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...