Jump to content
Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Recommended Posts

Generalnie to zamówiłem to u jednej babki z wypoku (przekazałem tylko pomysł jak to ma wyglądać, zaprojektowała ona), która usunęła konto parę miesięcy temu (więc musiałem jej poszukać gdzieś indziej). Z tego co mi przekazała nie przyjmuje więcej zamówień (usunęła konto, bo nie miała wystarczająco czasu jak dobrze rozumiem), więc to by chyba było na tyle.

Stary tag na wypoku: https://www.wykop.pl/tag/pluszakipinkbow/

Ze swoją łapą nie dostałbym tylu plusów :/

Swoją drogą, im dłużej na niego patrzę to coraz bardziej mi się podoba, a u mnie cały swój byt przeleżał w szafie

Korzystajac z tego, ze na kilka dni przyjechalem do Polski, wybralem sie dzis do Media Marktu. Mialem juz w reku nowego Wolfensteina, ale w drodze do kasy stwierdzilem, ze 179 zl to jednak troche duzo i odstawilem go z powrotem na polke. Zamiast niego kupilem sobie polskie Regalia: Of Men and Monarchs oraz The Hunter: Call of the Wild, ktore razem wyniosly mnie taniej od szczelando z B.J. Blazkowiczem w roli glownej. 

A wieczorem podczas rodzinnego spotkania okazalo sie, ze ciotka planuje sobie kupic nowe auto i chce sie pozbyc obecnego. I tak od slowa do slowa za niewielkie pieniadze kupilem od niej siedemnastoletniego Opla Corse w swietnym stanie technicznym i z niecalymi 80 tysiacami kilometrow na liczniku. Wreszcie koniec bycia uzaleznionym od tego, czy tesc ma czas mnie gdzies podwiezc podczas moich wizyt w Polsce. :D

Dla Tesu cena 179 to "trochę dużo"? Haha, do roboty idź, to sobie będziesz mógł pozwolić, biedaku-cebulaku. :trollface:

16 godzin temu, Tesu napisał:

Wreszcie koniec bycia uzaleznionym od tego, czy tesc ma czas mnie gdzies podwiezc podczas moich wizyt w Polsce. :D

No patrzcie państwo, a jak jakieś dwa lata temu pisałem, że w Polsce komunikacja miejska i międzymiastowa nie istnieje, to Tesu był pierwszy by mnie wyśmiewać. :brawa:

19 minut temu, niejemfrytek napisał:

No patrzcie państwo, a jak jakieś dwa lata temu pisałem, że w Polsce komunikacja miejska i międzymiastowa nie istnieje, to Tesu był pierwszy by mnie wyśmiewać. :brawa:

Przeciez istnieja. Tyle ze moi tesciowie nie mieszkaja w miescie. 

A powinno być tak, że w weekend spokojnie dojadę do dużego miasta. A jak z mojej wiochy chciałbym pociągiem jechać w niedzielę z powrotem na studia to najpierw musiałbym zagadać do kogoś z rodziny by mnie zawiózł do miasta (12km) i dopiero wtedy mógłbym jechać ciapongiem. Autobusy niestety od poniedziałku do piątku. Inna sprawa, że za bilet do Poznania i z powrotem + tramwaje zapłacę prawie tyle samo co za jazdę autem, więc jeżdżę autkiem.

3 godziny temu, MasterKondi napisał:

Winny się tłumaczy. 

No, a ile krytyki spadlo na szefostwo CD Projekt RED, ze sie nie tlumaczy z zarzutow o mobbing w pracy... :P

Ja od tesciow mam jakies 4 km do stacji, z ktorej dojade koleja miejska chocby i do samiuskiego centrum stolycy. Tyle ze nie ma zadnego podmiejskiego autobusu, ktorym bym mogl te 4 km do stacji podjechac. Zamiast tego jest inny, ktorym najpierw musialbym przez blisko pol godziny jechac do Piaseczna (bo milion przystankow po drodze) i dopiero tam przesiasc sie na pociag Kolei Mazowieckich jadacy do Wawy. Przyjezdzam do Polski za rzadko i na zbyt krotko, zeby tracic czas w ten sposob. 

13 godzin temu, Tesu napisał:

No, a ile krytyki spadlo na szefostwo CD Projekt RED, ze sie nie tlumaczy z zarzutow o mobbing w pracy... :P

Nie wiemy co by było, gdyby zaczęli się tłumaczyć.

xd

Wybrałem się po płytę dzisiaj, ale moja druga połówka oczywiście nie chciała mnie puścić samego do większej metropolii i takie są tego efekty:

Spoiler

vfuJvGo.jpg

Nawet spoko poszło, bo zanim kupiła sobie jakieś fatałaszki, to ja trochę pozwiedzałem ten przybytek i oprócz płyty Arch Enemy, namierzyłem zestaw odcinków Allo Allo. Oj dawno nie byłem tak zadowolony z zakupów.

Korzystajac z trwajacego 36 godzin pobytu w Polsce wstapilem wczoraj do empiku i sprawilem sobie Frostpunka, Rise of the Tomb Raider oraz Styx: Shards of Darkness. Zeby nie byc calkiem samolubnym, przy kasie wzialem tez dla syna wielkie jajko z niespodzianka. Akurat bylo na promocji i zamiast 25 zlociszy wyrwalem je za 12,49. Zakupy uznaje za bardzo udane. :D

• Haha 1

@SilentBob

Bedzie ciezko. Syna razem z jajkiem zostawilem dziadkom, a sam juz jestem z powrotem w Dublinie.