Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

Pograj sobie do momentu ukończenia pierwszego lochu i zobaczysz praktycznie wszystko co gra ma do zaoferowania. Po stu godzinach będziesz siedział w identycznym lochu z identycznymi przeciwnikami, będącymi po prostu większymi gąbkami na obrażenia. 

Nie warto. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, stach122 napisał:

Zazdro, ale starsze chłodzenie MSI na mojej 380tce jednak ładniejsze (wentylatory)

Zupełnie jakbym miał tą kartę na półce postawić i oglądać :P Wentylatory mają działać i miłym bonusem będzie jak nie będę ich słyszeć, oslo to starszą wersję tego chłodzenia też mam na R9 270X ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, emqi napisał:

Zupełnie jakbym miał tą kartę na półce postawić i oglądać :P Wentylatory mają działać i miłym bonusem będzie jak nie będę ich słyszeć, oslo to starszą wersję tego chłodzenia też mam na R9 270X ;)

No to pochwal się, jak cicho działa ta karta.

Ja mam r390 i gdyby nie to, że siedzę prawie wyłącznie w słuchawkach, to już dawno bym się jej pozbył. Wyje, niczym odkurzacz - piękna sprawa. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam RX-470 od MSI i jej praktycznie nie słychać*, pewnie przy RX-480 jest podobnie.

* nie słychać dopóki appka MSI nie stwierdzi, że jest zbyt cicho i rozkręci wentylatory na 100% - chyba jakiś bug po wyłączeniu trybu półpasywnego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się z apką MSI nawet nie bawiłem i nie napotkałem takiego problemu - kultura pracy jak w poprzednim Dżiforsie, do 60 stopni karta się bodajże chłodzi pasywnie, ale na słuch nie jestem w stanie stwierdzić nawet czy te wentylatory się załączają czy nie :P Na R9 270X też zresztą nie narzekam a siedzi w ciasnym i nieprzewiewnym biurowym PC (Optiplex 990). Co jak co, ale karty MSI to dla mnie pod tym względem pierwsza klasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Ja kiedyś dla testu odpaliłem wenty na 100% i ......... cisza totalna

u mnie cisza jest tylko, jak wentylatory stoją

gdy już ruszą, to słychać je w całym domu

niby mam to całe twin coś tam, ale w przypadku mojej karty, nie bardzo się to sprawdza...

może kiedyś jakiś inny cooler kupię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 47 napisał:

No to pochwal się, jak cicho działa ta karta.

Ja mam r390 i gdyby nie to, że siedzę prawie wyłącznie w słuchawkach, to już dawno bym się jej pozbył. Wyje, niczym odkurzacz - piękna sprawa. :D

no to dziwne jak masz MSI to reklamuj, karta r390 MSI jest dość cicha, chyba, że masz źle odprowadzone powietrze w obudowie dlatego karta się grzeję i głośno chodzi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Vitamini napisał:

r390 MSI jest dość cicha

nie jest

z tego, co czytałem na forach itp, to zdecydowana większość ludzi narzeka na hałas i wysokie temperatury w przypadku tej karty*

*chodzi konkretnie o r9 390 8G

reklamować mi się nie chce, a przepływ powietrza jest prawidłowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak dostanę odpowiednio wysoki zwrot podatku, to se kupię arctic accelero xtreme IV. Hałas mi specjalnie nie przeszkadza, ale warto by temperatury obniżyć, bo czuję w kościach, że szykuje się wyjątkowo upalne lato.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, yojc napisał:

Ja bym się zastanowił, czy nie bardziej już by się opłacało wymienić kartę

Spoko.

To ten... chce ktoś z obecnych tutaj kupić tego radka?

https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r9-390-8gb-gddr5-512-bit-hdmi-2x-dvi-dp-r9-390-gaming-8g-707126/

Karta ma ponad rok, bardzo cicha, w stresie max 70 stopni podczas gry w Wiedźmina 3 na ultra detalach. Kiedyś dla testów odpaliłem wentylatory na 100% i mierzyłem poziom hałasu decybelomierzem. Wynik był całkiem niezły - minus osiem decybeli, a temp. w W3 spadła do 4 stopni celsjusza.

Cena: 800zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...