Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

Hm, właśnie zrobiłam test i słuchawki są zadziwiająco dobre, zwłaszcza jak na tę cenę. Pierwszy raz słyszę wyraźnie gitarę basową w Bon Jovi :D
No i w połączeniu z białym tłem spokojnie mogłyby zgarnąć dużo lajków na insta :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc z powodu posiadania pieniędzy i braku pomysłów jak je wydawać zamówiłem mysz Gigabyte XM300 (w Xornecie pada rolka :(), głośniki Microlab FC330 i podkładkę A4 Tech XGame X7-200MP (tym razem mniejszą, bo ta ostatnia mogłaby robić za obrus)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VA-11 Hall-A.

Ominęło mnie na ostatniej wyprzedaży na GOGu i narzekałem, że na walentynkowej nie pojawiło się znowu... A tu nagle -15% z okazji jakiegoś nowego contentu. Zależało mi tylko, żeby spadło poniżej 50 zł, więc z chęcią wziąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2017 o 12:19, OnceAThief napisał:

no więc z powodu posiadania pieniędzy i braku pomysłów jak je wydawać zamówiłem mysz Gigabyte XM300 (w Xornecie pada rolka :(), głośniki Microlab FC330 i podkładkę A4 Tech XGame X7-200MP (tym razem mniejszą, bo ta ostatnia mogłaby robić za obrus)

jezu te głośniki i ta mysz są tak piękne
8JSOwwf.jpg
podświetlenie to jednak fajny bajer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...