Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

Dwie ostatnie książki od Nesbo (Upiory, Policja) dla mamełe z okazji zbliżąjących się urodzin. Teraz ma wszystkie wydane dotychczas książki z serii o Harrym Hole. Będzie znaleźć coś nowego, póki kolejna książka z cyklu, Pragnienie, nie zostanie wydana. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, deffik napisał:

póki kolejna książka z cyklu, Pragnienie, nie zostanie wydana. 

Nie śledzę za bardzo sprawy, ale czy chcesz mi powiedzieć, że cykl o Harrym Hole jeszcze się nie zakończył? 

Jeśli nie, to będę cholernie rozczarowany, bo Policja to było idealne zakończenie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wypadałoby wrócić do tej serii, bo przeczytałem chyba tylko 3 albo 4 ze wszystkich, które mam na półce :< (a brak mi chyba tylko pancernego serca).

No ale cóż, ostatnio zabrałem się wreszcie za Świat Dysku, więc do momentu aż będę potrzebował przerwy, to raczej nic innego nie ruszam. A jestem dopiero przy trzecim tomie, z 43 jakie mam (przerwa pewnie będzie jak wyjdzie kolejny tom SaO).

W sumie 'dobrze', że ostatnio trzeba się ogarnąć z wydatkami, bo przestanie mi rosnąć kupka gierek(~300)/książek(~90), które czekają aż znajdę dla nich czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, SilentBob napisał:

Ło chłopie, toś się spóźnił na imprezę, ale zapraszamy, bo mimo wszystko warto. :)

No Wiedźmina 3 miałem kupionego na premierę, ale nadal go nie wymęczyłem, bo mi sejwy wywaliło. Ale teraz jestem gotowy na powrót do Wieśka i przejście go na... blisko 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi skończenie Wiedźmina 3 zajęło grubo ponad 1,5 roku i dopiero jak postanowiłem olać absolutnie wszystkie zadanie poboczne (no, może prócz zleceń bo to lubiłem robić) to udało mi się go jakoś domęczyć. Ogólnie fajna gra ale przejadła mi się niemiłosiernie i o kupnie dodatków nawet nie myślę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2017 o 22:13, Xardas80 napisał:

Ja dzisiaj zakupiłem Krew i Wino - w końcu postanowiłem przejść Wiedźmina 3.

A ja już planuje NG+ ;), tylko nadrobię choć parę tytułów bo na W3 poświecić będzie trzeba z ok. 150 godzin, już nawet moda usuwającego przedmioty fabularne wrzuciłem. Tak, twórcy tego nie naprawili ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie zawitałam na scrummy.pl i zamówiłam trochę dobroci z USA. Jako, że kocham KitKaty i produkty Reese's, nie mogło ich zabraknąć, a KitKat o smaku Cookies&Cream zapowiada się dla mnie nieziemsko. <3 
Yup, wolałam nie pokazywać cen. ._.

 qyq80Hp.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...