Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

LjfENdo.jpg

Do odebrania miałem już w środę, ale dopiero dziś miałem czas się przejść do sklepu.

Dnia ‎13‎.‎12‎.‎2016 o 09:43, b3rt napisał:

Zamów od razu dodatek bo bez niego D3 nie ma sensu.

Tam gdzie zamawiałem nie było, a i jakoś niespecjalnie chciałem teraz wydawać stówkę na gierki. Trzeba kasę zostawić na Overwatcha i Berserię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tyle dobrze. Bo bez dodatku nie masz najciekawszych trybów. No chyba że nie zamierzasz jakoś dłużej grać tylko przejdziesz tryb fabularny i na tym zakończysz.

Ja sobie kupiłem stację dokującą do padów z PS4. Co chwile się to cholerstwo rozładowuje a mam tylko jedną ładowarkę przy biurku (do której podpinam głównie telefon) więc taka kosteczka to bardzo fajna sprawa. Jak akurat nie gram to sobie wtykam i się ładuje, jak chce zagrać to biorę i gram, później odkładam z powrotem. Także całkiem fajne rozwiązanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie nowe akwarium w miejsce starego. 54l na 63 litry. Do tego brązowy piasek, lignit (drobny do eksperymentalnego zastosowania pod piaskiem i duże kawałki do zagracenia dna akwarium) i spory woreczek kulek gliniano-torfowych.  Restart w okresie międzyświątecznym, bo jeszcze blat pod akwarium muszę zmienić.

 

Tylko jak teraz sobie wyobrażam łapanie tych małych skurczybyków przed restartem... eh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abyss

Myślę że nie ma co cebulić i trzeba dać to 110 zł. za oryginalny dock od Sony. Ja właśnie taki kupiłem (trochę taniej bo miałem kod rabatowy) i jestem zadowolony bardzo bo kostka jest solidna, ciężka (nie przewróci się przy wpinaniu pada), pady podpina się lekko i łatwo i ogólnie działa to super. Za to znajomy ma jakiegoś tandetnego Speedlinka za 65 zł to nie dość że wiecznie musi się gimnastykować z podpinaniem (bo wszystkie nieoryginalne chyba działają na USB, ten od Sony na to gniazdo co jest obok słuchawek, od dołu) to jeszcze ładuje mu zauważalnie dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SilentBob napisał:

On potrafił przewalić całą wypłatę z Norwegii w dwa tygodnie.

Not true tho. Akurat mam duży szacunek do pieniądza i staram się jedną wypłatę trzymać jak najdłużej, ale tak się składa, że staram się również nigdy nie żałować przy zakupie jakiegoś sprzętu i zasięgać opinii, bo jak wiadomo chytry dwa razy traci. 

Nie poskładałem sobie potężnego gamingowego PC tylko i wyłącznie dlatego, że szkoda mi było kasy, którą wolałem zostawić na wygodne życie przez kilka miesięcy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ

Calkiem mozliwe, ale na odwrocie okladki jest napisane:

Cytuj

On what might be the worst planet in the universe, a young man dreams of the stars. Adventure! Lasers! Women! And the ultimate goal - to become Elite!

Unfortunately, Misha has to do his chores first. And learn how to talk to Phoebe, the beautiful customs officer. And leave the planet.

But the death of a famous author unexpectedly drags Misha and Phoebe into a system-wide conspiracy, complete with smuggling, international art thieves, multi-system corporations, canapés and exploding pigs. This is Misha's chance to prove he has what it takes!

After all, surely anyone can be Elite if they dream...

Skojarzylo mi sie z utrzymanymi w podobnym stylu opisami na odwrocie ksiazek Pratchetta, wiec wzialem. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie kupiłem PS4. Wywaliłem prawie 1k zł na narzędzia, bo będę z nich korzystał. Konsolę pomęczę z dwa tygodnie, by ograć te kilka tytułów i postawię w kącie. Może jak pojawi się więcej gier, które mnie zainteresują, to zakupię sprzęt od Sony.

 

EDIT

http://www.ppe.pl/news/48291/playstation-4-slim-1tb-za-999-zl-konsola-w-dobrej-cenie-w-biedronce.html

Kurde, ale mnie kuszą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎17‎.‎12‎.‎2016 o 11:35, b3rt napisał:

No to tyle dobrze. Bo bez dodatku nie masz najciekawszych trybów. No chyba że nie zamierzasz jakoś dłużej grać tylko przejdziesz tryb fabularny i na tym zakończysz.

No mniej więcej coś takiego. Ogólnie te całe sezony, i inne takie mnie mało interesują. Ot raz na kilka miesięcy przejść tryb fabularny i tyle. Dodatek już miałem brać, ale kurczę, jakoś boli mnie dać za kilka godzin fabuły (chyba że akt 5 jest naprawdę długi i rozbudowany, bo jak na tę chwilę gram mniej niż 20 godzin a jestem w akcie 4) tyle samo co za podstawkę. Tylko jeśli się nie mylę to dodatek będzie wymagany do nekromanty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...