Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

A no właśnie. Kupiłem Gravity Rusha i dostałem zawiadomienie o tym, że przyszło Deception 4.
A trochę wcześniej Danganronpa 2 i Wipeout 2048. Jeszcze tylko Luminesy i moja Vita będzie w końcu Prawilnym Handheldem Od SonyTM

 

 

Kiedyś odpalę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ZygfrydQ napisał:

Polemizowałby... No i to jest pierwsze takie urządzenie jakie kiedykolwiek będzie miała. Po prostu chyba za dużo pieniędzy mamy :P

No cóż, twoja żona blondynką nie jest, więc nie uwierzę że nie ma takich na które by laser nie działał. A jeśli ma, to dziecku byście coś kupili zamiast wyrzucać w błoto :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, nevya napisał:

A jeśli ma, to dziecku byście coś kupili zamiast wyrzucać w błoto :P

Uwazaj, za takie imputacje zmeczony maz i ojciec moze Cie sama w bloto wrzucic. A przeca zima jest, jeszcze sina sie zrobisz i co bedzie? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Felessan napisał:

@nevya

Nie wydaje mi się żeby @ZygfrydQ miał tu dużo do gadania. Przynajmniej tak sądzę po jego szczęśliwym tonie i wspominkach PS4.

A ja w ramach ostatnich prezentów dla siebie.

http://i.imgur.com/hFneSbm.jpg

Tak właściwie, to nie narzekam. Ja sobie o wiele częściej kupuję jakieś gierki czy inne pierdoły, więc rocznie więcej kasy na 'moje' rzeczy wydaję. Jak żona chce, to niech kupuje, nie będę przecież kasy skąpić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY FANI PLANSZÓWEK

Pytanko. Dla fana Gry o Tron co byłoby lepszym prezentem: Monopoly z edycji GoT czy http://allegro.pl/gra-planszowa-gra-o-tron-druga-edycja-wawa-nowa-pl-i6638035649.html ?
Ofc to drugie jest droższe i zastanawiam się czy również warte dopłacenia. :/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drugie, sam ostatnio szukałem planszówek/gier towarzyskich na prezent i w zestawianiach ludzi mających dużo do czynienia z planszówkami ma dobre opinie.

Monopoly to tak przereklamowana gra z tak durnymi zasadami, że naprawdę lepiej poszukać czegoś ciekawszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...