Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

co do ps4 to dwa pady bardzo ulatwiaja zycie, bo maja slabe baterie i kiedy jeden zdechnie mozna go podlaczyc do ladowania a grac drugim z pelna bateria. mozna tez kupic dluzszy kabel do ladowania i problem tez znika. przynajmniej do czasu az zechce sie z kims zagrac lokalnie we dwoch. samej konsoli sa trzy wersje. ta pierwsza, duza kanciasta, mniejszy slim i pro, ktora wyglada jak dwa slimy. cenowo pewnie slim nabardziej atrakcyjny. ja jade na pierwszym modelu i nie mam w planach pro. zastanowie sie nad tym ja zobacze, ze gierki na podstawowa ps4 zaczna byc odwalane po macoszemu. mam jednak nadzieje, ze obejdzie sie bez przesiadki, bo drobne roznice graficzne nie sa dla mnie istotne a sony tez nie moze zaniedbac wersji gier na podstawowa ps4 bo sa tego miliony na rynku i zarabiaja na siebie. gdyby sony olalo podstawowe ps4 stracilo by swoja przewage na rynku.

48 minutes ago, nevya said:

Nie wiem, kilka jest. Z rodzaju raczej sporych.

ta? w co tam grasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas zastanawiam się czy by nie zamontować do PS4 tego dysku twardego 2TB co go kiedyś kupiłem z myślą o kompie, a którego ostatecznie nigdy nie podłączyłem, bo nie jest kompatybilny ani z moją płytą główną, ni z obudową... Niestety moje lenistwo wygrywa za każdym razem.

A skoro już piszę w tym temacie:

Spoiler

jrokzw.jpg

Zadziwiająco szybka dostawa. Od zamówienia do odbioru minęło ledwo 28 godzin. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Germa wrzucała ten link, to środkowa koszulka była mixem GoT+LotR. Jak wejdziesz w galerię, to obecnie pierwszy wzór od lewej.

1 godzinę temu, Kathai_Nanjika napisał:

To możesz mi kupować, nie obrażę się. :D

Dobra, którą chcesz? Kupię Ci na święta :3 ale w zamian masz sobie zrobić w niej zdjęcie i mi wysłać :P

inb4 zaraz ktoś będzie pisał "A co na to żona?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...