Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

On poniedziałek, 21 listopad 2016 at 8:15 PM, Accoun said:

Vitę. 


To kupiłem sobie do niej Killzona. Faktycznie, wygląda mocno spoko. Nawet, jeśli z rzadka widać niedoróbki (nóż przenikający przez przeciwnika przy przesłuchiwaniu) i inne kompromisy (rozdzielczość niektórych odbić na połyskliwych powierzchniach). Ale to raczej czepialstwo, bo całościowo jak już wspomniałem robi mocno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, nevya napisał:

Ryba jak ryba, bardziej ciekawe po co ci ten różowy wibrator :P

to jest zatyczka do jacka

a rybę przyklej na telefon i będzie git gud

edit: no chyba że ryba jest z twardego plastiku, to może to po prostu jakaś pierdółka do podważania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@47 - Zatyczka do jacka to to trochę wyżej co ma bardzo stylowy niebieski diament na górze. To różowe to jest ten dzyndzel do pisania po ekranie. Jak ktoś to lubi, to całkiem praktyczne, bo na końcu sznurka ma właśnie zatyczkę do jacka
To żółte to stojak do telefonu. 
Tylko ryby nie rozkminiłem. 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez to cale Vive mam na steamowej wishliscie ponad 100 tytulow :(, wiec do aktualnej wyprzedazy musialem podejsc bardzo ostroznie. Poki co jestem bardzo grzeczny i zdyscyplinowany, bo kupilem sobie jedynie przygodowke Knee Deep, straszaki Albino Lullaby oraz Escape Bloody Mary, a takze indyka Storm VR

Przyznaje jednak, ze z moja silna wola moze byc do konca promocji kiepsko, bo kusza mnie:

Gdyby nie swiadomosc rozpoczynajacej sie za niecaly miesiac kolejnej, swiatecznej wyprzedazy, to pewnie kupilbym je od reki, a tak licze na jeszcze lepsze obnizki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...