Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

wpadnij kiedyś do peryferiów zobaczyć co myślimy o Bloody V7, a zrozumiesz pocisk

Xerber, jestem szanowanym obywatelem internetów i nie zapuszczam się w takie podejrzane dzielnice forume. :P Zresztą, nie obchodzi mnie co myślicie o mojej myszce, bo ta sprawuje się całkowicie zadowalająco. Powiem tylko od razu, że używam jej jak zwykłej myszki, a nie jak jakiejś uber wypaśnej myszy gamingowej, z miliardem makr i innych pierdół. :P Ot po prostu, stara mi się spsuła to trza było kupić nową. Kryteria doboru były trzy: miała mieć miękki kabel, miała mieć sensowny rozmiar żeby nie uciekała z dłoni (mam drobne, ale długie palce) i trochę więcej ważyć. Generalnie, jestem zadowolony. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nerv - teflonowych ślizgaczy, przełączników Omrona pod przyciskami i sensora od Avago?

Ja też wiem jak to jest nie mieć porównania z lepszymi myszkami. Uwierz mi jednak, że po przesiadce z mojego kawałka plastiku który po prostu jeździ na coś rzeczywiście dobrego różnicę odczułem momentalnie. Tym bardziej mnie zabolało, gdy ją uszkodziłem i musiałem przesiąść się z powrotem na wcześniejsze crapiszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christ. Ja wymagam od myszy jedynie żeby była ciężka, duża, precyzyjna, miała niezły ślizg, dobrze leżała w dłoni, posiadała dwa przyciski pod kciukiem i możliwość zmiany czułości w locie. Reszta mi całkowicie zwisa. X7 F4 od A4techa którego używam od 4 lat spełnia wszystkie te warunki i wątpię, żeby jakieś cudo za 400+ zeta dało mi taką radochę jak ten gryzoń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>400+ zeta

Christ, NO! Już za 120 można znaleźć cudo, które spełnia wszystkie podane przeze mnie wyżej punkty, a ja sam w życiu nie kupiłbym czegoś droższego od ZOWIE EC1-eVo-CL. 400+ to pułap dla tryhardów i ich myszek typu "wireless, 40 buttons and a touchscreen".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstecz i dalej w przeglądarce (i nie tylko). Czasem się przydaje

E tam, ja z tego i tak nigdy nie korzystam. Czasem, jak kliknę przez przypadek i sobie przypomnę, że to tak działa, to przez jakiś czas używam. Na ogół jak wstaję od komputera, żeby np. wyjść do kibelka i ponownie wracam, to już o tym zapominam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym jednak grać w innej atmosferze, w miejscu nasłonecznionym (nie w pełni oświetlanym sztucznie), z oknem,

Magenta pls, przecież to zabija jakąkolwiek widoczność. Światło odbija się od monitora i zwyczajnie przeszkadza. U mnie w pokoju w środku dnia roleta i zasłony są szczelnie zaciągnięte tak aby przepuszczały jak najmniej słonecznego światła. A w nocy mam po prostu włączoną małą lampkę (zresztą, muszę sobie i tak kupić jakąś tylko na biurko).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj se poszłem na rowyr, skoczyłem na chwilę do osiedlowego i jak wróciłem to mi zajumali licznik, więc szarpnąłem się na taką wygodną torbę.

JGut3ha.jpg

co forumestalkerzy wychwycą tym razem - zardzewiałe śrubki, miski z żarciem dla kotów czy powolne tempo jazdy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...