Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Keiichi

Nexus 7 (2013) czy Galaxy Tab Pro 8.4

Polecane posty

Przybywam po poradę który z powyższych tabletów byłby lepszy w użytkowaniu. Głównie byłoby to przeglądanie netu, oglądnie filmów i gry z typu zapychaczy czasu. Sporadycznie jakieś poważniejsze pozycje w wypadku dłuższej podróży.

Tab Pro ma przewagę w kwestii wielkości i jakości ekranu oraz slotu na kartę SD. Jednakże w Nexusie bardziej podoba mi się jakość dźwięku oraz brak nakładek interfejsu. Z informacji znalezionych w sieć mimo mocniejszych bebechów Tab Pro ma czasem przycinki powiązane właśnie z Touch Wizem. Nie wiem jak częste one bywają ani jak sprawuje się te nowe UI, gdyż nie miałem okazji się nim pobawić.

Aha, zamierzam wybrać wersję 32 GB, możliwe że z lte.

EDIT: Zapomniałem o kwestii aktualizacji. Nexus ma praktycznie zagwarantowane wszystkie aktualizacje jakie się pojawią. W wypadku Samsunga może być różnie. Pewnie będą ze dwie i w dodatku z poślizgiem. Jak wygląda sytuacja w przypadku innych "flagowych" modeli Samsunga w kwestii dostępnych aktualizacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrała Samsunga: http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/9487406 - sprawdzona marka. Tutaj jest wersja 16 gb. Gdzie widziałeś tablety z pojemnością 32 gb? Ja nigdzie nie mogę takiego znaleźć. Większy ekran jest znacznie wygodniejszy do przeglądania sieci niż ten o przekątnej 7 cali. Czterordzeniowy procek, 2gb ramu .

Cena trochę wysoka ale w sumie Samsungi się cenią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...