Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thegame123

PODZIĘKOWANIA DLA REDAKCJI

Polecane posty

Witam!

Jako, że Expo dobiegło już końca myślę, że wypadałoby złożyć podziękowania dla Redakcji. Podjęli się niesamowitego wyzwania, któremu równie dobrze podołali! Zespół redakcyjny jako jeden z nielicznych w Polsce potrafił zorganizować tak duży event. Jako jeden z setek uczestników 18. urodzin bardzo, bardzo Wam dziękuję za wszystko to co przygotowaliście i że miałem przyjemność tam być. Ogromne wyrazy szacunku i miejmy nadzieję, że kolejne urodziny będą równie hucznie obchodzone.

Pozdrawiam serdecznie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie miałem przyjemności zawitać na imprezę. Za późno się zorientowałem, że to już zaraz i nie miałem jak dojechać ze stolicy (mój wiek mi w tym nie pomaga - 16 lat).

Mam nadzieję, że taka impreza się jeszcze kiedyś odbędzie. Oby jak najszybciej :D.

I takie spóźnione WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CD-Action :D.

Pozdrawiam, neOn345.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się dołączę do podziękowań :)

Dzisiaj przyprowadziłąm ze sobą mojego mężczyznę - strasznie spodobał mu się WoT - jak i mnie zresztą. Świetnym pomysłem było zaproszenie ekipy od planszówek. Pograliśmy trochę w '7 roninów' i nie było wyjścia, wyszliśmy z pudełkiem. Nabyliśmy też jedną karciankę - to świetna alternatywa dla gier video.

Impreza się bez wątpienia udała. Prezentacje były świetne. Dobraliście naprawdę dobrego prowadzącego. Stoiska były dobrze rozstawione i dostęp do nich nie był jakoś specjalnie utrudniony, jak to inni płaczą, zwłaszcza dzisiaj. Gdyby wszędzie dało się płacić kartą, byłoby znacznie prościej, ale na szczęście urodziny trwały dwa dni, więc to, na co zabrakło gotówki wczoraj, udało się kupić dziś :) Cosplayerzy dopisali. Aż trochę żałowałam, że sama sie nie przebrałam, haha. Dzieciarnia rzeczywiście momentami nieco przeszkadzała, ale cóż - taki urok dzieciarni ;) W końcu to wydarzenie od graczy dla graczy, a ci potrafią być w różnym wieku. My, starsi, jakiś czas temu też byliśmy dzieciarnią i denerwowaliśmy starszych od nas :P Trochę jestem zawiedziona, bo nie udało mi się nijak zdobyć koszulki z Dying Light, mam nadzieję, że pojawi się w sprzedaży albo co...

Przez te dwa dni bawiłam się świetnie i nie żałuję ani minuty spędzonej z Wami! Dzięki serdeczne :) To co? Następna będzie dwudziestka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była pierwsza duża impreza dla graczy na jakiej byłem i podobało mi się. Dobra robota. Największa hmm... wtopa? To przejściowe problemy z rzutnikiem podczas prezentacji Lords of the Fallen.

Ale najgorsze jest to, że nie mogłem zostać w niedzielę do 15:30 i nadal nie wiem kim jest Smuggler confused_prosty.gif

Nie przejmuj sie, ci co zostali tez nie wiedza. :) Chociaz pare osob rozszyfrowalo ma tozsamosc i tym sie podpisalem na egz. CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była pierwsza duża impreza dla graczy na jakiej byłem i podobało mi się. Dobra robota. Największa hmm... wtopa? To przejściowe problemy z rzutnikiem podczas prezentacji Lords of the Fallen.

Oj fajne to bylo! Szczegolnie, jak ludzie pod scena krzyczeli PAUZAAA! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie, ci co zostali tez nie wiedza. smile_prosty.gif Chociaz pare osob rozszyfrowalo ma tozsamosc i tym sie podpisalem na egz. CDA.

Meh. A jak pytałem na forum, czy masz zamiar się pojawić, odpisałeś, że nie będziesz odpowiadał na pytania retoryczne.

Nie nosiłeś czasem na Expo szarej koszuli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super. Jaką lubicie pizzę z jakiej pizzerii i kiedy chcecie, bym z nią wpadł do was (tylko musi to być przyszły miesiąc)?

@up

Nie wiesz nawet co się stało, jak Smuggler się pokazał na scenie. Najpierw wszyscy zawyli z przerażenia, a potem chyba oślepliśmy z powodu jego blasku. Niestety pamięć też straciliśmy, bo po takim szoku psychika staje na sztorc!!! Pamiętam, że miał trochę włosów na głowie i chodził w koszulce z napisem Smuggler.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]przejściowe problemy z rzutnikiem podczas prezentacji Lords of the Fallen.

Oj fajne to bylo! Szczegolnie, jak ludzie pod scena krzyczeli PAUZAAA! biggrin_prosty.gif

Hehe, też się darłem. Był klimat.

Świetnie się też słuchało o Wiedźminie trzecim. A! I na pewno zapamiętam Zombi (aka wampir tongue_prosty.gif) z chyba przedostatniego losowania Skarbony - gość wczuł się w rolę fenomenalnie!

[...]Ale najgorsze jest to, że nie mogłem zostać w niedzielę do 15:30 i nadal nie wiem kim jest Smuggler confused_prosty.gif

Nie przejmuj sie, ci co zostali tez nie wiedza. smile_prosty.gif Chociaz pare osob rozszyfrowalo ma tozsamosc i tym sie podpisalem na egz. CDA.

Eh... i na YouTube pod hasłem "Smuggler" nadal nic nie ma - a miałem nadzieję, że ktoś to nagra.

BTW, słyszałem wcale prawdopodobną teorię, że o 15:30 na scenę wejdzie wielki Garfield albo ktoś w kasku wink_prosty.gif

Tak podsumowując, co się w końcu wydarzyło o ww. godzinie zero?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie, ci co zostali tez nie wiedza. smile_prosty.gif Chociaz pare osob rozszyfrowalo ma tozsamosc i tym sie podpisalem na egz. CDA.

Podpisałeś się imieniem i nazwiskiem? Nie boisz się, że na forum ktoś wypapla? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podsumowując, co się w końcu wydarzyło o ww. godzinie zero?

To, czego można się było spodziewać - na scenę wchodzili kolejno poszczególni członkowie redakcji i każdy (włącznie z 9kier) twierdził, że to on(a) jest Smugglerem. Każdy też koszulkę włożył z napisem "I'm Smuggler". Tożsamości Smugglera oczywiście nie zdradzono - jeden z redaktorów (nie pamiętam teraz, kto. Mac Abra?) zdradził jeno, iż prawda jest taka, że Smuggler jest wśród nich, albo go nie ma. Aha - no i na tym głównym ekranie poleciał jeszcze jakiś filmik, który został zaraz przerwany włączeniem pauzy. Że niby mieliśmy zaraz na tym ekranie ujrzeć twarz Smugglera, ale ktoś się wyzłośliwił i pauzę włączył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturzyn - jest około setki forumowiczów, którzy znają sekret i jakoś nikt nie wygadał. To właśnie jest siła Prawdziwego Czytelnika :P

A w temacie - mogło być lepiej, ale nie było źle. Liczba ludzi oszałamia, nie czułem, że było nas AŻ tyle. Gratuluję, panowie (i panie ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie, ci co zostali tez nie wiedza. smile_prosty.gif Chociaz pare osob rozszyfrowalo ma tozsamosc i tym sie podpisalem na egz. CDA.

Meh. A jak pytałem na forum, czy masz zamiar się pojawić, odpisałeś, że nie będziesz odpowiadał na pytania retoryczne.

Nie nosiłeś czasem na Expo szarej koszuli?

Nosilem czarna z nadrukiem REDAKCJA jak wszyscy z ekipy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...