Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kolumbia - Grecja 0-2

Lekkim faworytem tego starcia wydaje się być drużyna Ameryki Płd., ja jednak postawię na zwycięstwo Greków, którzy zaczną mecz z trzema napastnikami i będą mieli potężną siłę w przodzie. No i Kolumbia bez Falcao nie wydaje się być już tak groźna.

Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia 1-1

Do tej pory nie było podziału punktów na tych MŚ, a w tym pojedynku taki rezultat wydaje się prawdopodobny. Obie ekipy mają swoich asów i mogą się wymieniać ciosami, jednak nikt nie zgarnie kompletu oczek.

Urugwaj - Kostaryka 3-0

Diego Forlan i spółka mogą według mnie okazać się czarnym koniem tego turnieju i będą to mogli udowodnić w starciu z najsłabszą drużyną grupy. Potem będzie już dużo ciężej.

Anglia - Włochy 2-1

Jak zawsze kibicuję Anglii i bardzo pragnę ich mistrzostwa, jednak grupa jest bardzo mocna (oprócz Kostaryki każdy może zdobyć medal) i łatwo nie będzie. Ale jestem niepoprawnym optymistą i stawiam na zwycięstwo Lwów Albionu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumbia - Grecja 0:1 Raczej Grecja... Kolumbia ani trochę nie kojarzy mi się z piłką nożną...

Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia 1:0

Wybrzeże Kości Słoniowej? O.o Jest taki kraj? *google* Hmmmm, jak z Afryki, to powinni wygrać. strzał

Urugwaj - Kostaryka 3:0

Bodajże w 2006 nawet Polacy rozgromili Kostarykę. Urugwaj - świetni piłkarze.

Anglia - Włochy 2:1

Włosi bardziej pasują do kuchni, niż do sportu. :P Zresztą Anglia jest znana z Arsenalu, muszą coś wiedzieć o pł. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 czerwca - niedziela

Grupa E

18.00. Szwajcaria - Ekwador 3 - 1

Szwajcaria potrafi wygrywac z takimi druzynami jak Hiszpania w 2010 roku.

21.00. Francja - Honduras 3 - 0

Francja jest to druzyna klasy swiatowej a Honduras nie.

Grupa F

0.00. Argentyna - Bośnia i Hercegowina 2 - 0

Liczę że Argentyna dużo zdziała w tym turnieju. Jest to mocna drużyna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcaria - Ekwador 2:1

Osobiście uważam, że mecz ten będzie stosunkowo nudny. Szwajcarów uważam za zespół mocniejszy, natomiast ciężki brazylijski klimat sprawi, że jedną bramkę Ekwador zdoła zdobyć.

Francja - Honduras 3:0

Francuzi będą chcieli udowodnić, że dalej są mocni. To nie ta sama Francja co przed laty, ale dzięki doświadczonym zawodnikom, z całą pewnością bez problemu poradzą sobie z ekipą z Hondurasu.

Argentyna - Bośnia i Hercegowina 2:0

Argentyna od wielu lat nie gra tak, jakby sobie tego życzyli jej kibice. W Brazylii jednak za wszelką cenę będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Messi gwarancją zwycięstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.00. Szwajcaria - Ekwador 1:1

Mecz powinien być bardzo wyrównany. Ekwador i Szwajcarzy preferują ofensywny styl gry i prezentują podobny poziom

21.00. Francja - Honduras 2:0

Francja zagra bez swojego najlepszego gracz. Jednak Benzema i spółka powinni dobrze zacząć MŚ. O Hondurasie ciężko coś powiedzieć, ale nie mają większych szans na zdobycie punktów

Grupa F

0.00. Argentyna - Bośnia i Hercegowina 2:0

Messi i spółka powinni spokojBnie wygrać ten mecz. BiH ma w swoim szeregu dobrych zawodników, ale to ekipa Argentyny prezentuje wyższy poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcaria - Ekwador 2:1 - po ostatnich ciekawych wynikach meczów tym razem stawiam na drużynę europejską. Obie na podobnym poziomie, obie dość nierówne, więc może pójść w każdą stronę.

Francja - Honduras 1:3 - Francuzi to chyba tylko Benzema, w eliminacjach odnosili zwycięstwa nad potęgami pokroju Białorusi, więc nie sądzę, żeby dali sobie radę w finałach. Kostaryka pokazała, że nawet mniej faworyzowanych zespołów z Ameryki Południowej nie ma co lekceważyć.

Argentyna - Bośnia i Hercegowina 3:1 - Bośnia i Hercegowina dała popis awansując do finału, ale patrząc na historię spotkań tych zespołów... Cóż, powodzenia, chciałbym się zdziwić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.00. Szwajcaria 3;1 Ekwador

Z jakiegoś powodu Szwajcaria ma to 6 miejsce w rankingu fifa wiec mysle ze powinni wygrac nad Ekwadorem

21.00. Francja 2;0 Honduras

Francja bez Riberiego to wciąż bardzo solidny zespół z wieloma gwiazdami i pokażą w tym meczu, że potrafią wygrywać bez swojej najwiekszej gwiazdy

Grupa F

0.00. Argentyna 2;0 Bośnia i Hercegowina

Argentyna posiada świetny atak i pokaże w tym meczu jak dobry on jest wygrywajac z Bośnią i Hercegowina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcaria - Ekwador

1:1

Nie znam obu zespołów, nie wiem, na co ich stać. Dlatego moim zdaniem remis 1:1 jest bezpiecznym typem. Na tym mundialu padło już wiele bramek, dlatego chciałbym właśnie, żeby i w tym meczu jakieś padły.

Francja - Honduras

3:0

Honduras jest skazany na pożarcie przez Francję. Nie ma co się zastanawiać nawet, jakikolwiek inny rezultat będzie sensacją.

Argentyna - Bośnia i Hercegowina

2:0

Argentyna nawet z Leo Messim nie będącym sobą zagra bardzo dobrze. To kolejny z faworytów. Ich przeciwnikiem zupełnie dla mnie niewiadoma Bośnia i Hercegowina. Ale obstawiam pewne zwycięstwo Argentyńczyków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argentyna - Bośnia 2:0

Choć BiH to ambitny zespół, to Argentyna ma większy potencjał i należy do faworytów mistrzostw.

Francja - Honduras 2:0

Ostatnimi czasy Francja utrzymuje dobrą formę, ale brak Riibery'ego może odbić się na grze zespołu. Honduras to piłkarski przeciętniak.

Szwajcaria - Ekwador 2:1

Szwajcaria, to zespół, który jest w stanie sprawić niespodziankę na tym turnieju, ale zespół Ekwadoru gra na swoim kontynencie (i półkuli) i nieprzewidywalny jak jego przeciwnik. Daje większe szanse Szwajcarii, bo to zespół solidniejszy i utrzymuje cały czas dobrą formę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15. czerwca, niedziela, godzina 18:00, grupa E: Szwajcaria 2:0 Ekwador

Szwajcaria to ciekawa drużyna, reprezentacja połowy świata - tu Iworyjczyk, tam Kosowianin, a gdzie indziej jeszcze jakiś inny gracz o bałkańskich korzeniach. Ta mieszanka jest bardzo dobrą drużyną, która pewnie wygrała swoją grupę eliminacyjną (nie była ona jednak zbyt silna). Benaglio, Lichtsteiner, trzech środkowych pomocników Napoli, Shaqiri, Drmić - sporo utalentowanych graczy.

Ekwador nie jest moją ulubioną drużyną, wolałbym innego przedstawiciela Ameryki Południowej (Paragwaj, Peru, Wenezuela). Największą gwiazdą w ekipie Reinaldo Ruedy jest Antonio Valencia, ale ma za sobą słaby sezon. Może być niespodzianka, vide wczorajszy mecz Urugwaju z Kostaryką, ale jeśli mam coś obstawiać, to jest to pewne zwycięstwo "Helwetów".

15. czerwca, niedziela, godzina 21:00, grupa E: Francja 3:0 Honduras

Francuzi przysyłają na mundial ciekawą, odmłodzoną i odświeżona ekipę - tylko pięciu graczy z obecnej kadry występowało kiedykolwiek na mundialu. Nie ma Ribery'ego, ale jego zastępcą będzie świetny Griezmann, więc nie spodziewam się znaczącego spadku jakości z powodu braku gwiazdora Bayernu Monachium. Honduras jest jedną z najsłabszych reprezentacji na tych mistrzostwach. Dominują gracze z rodzimej ligi, a do miana gwiazd pretendują ludzie grający w średniakach lub ekipach z niższych lig angielskich. Nie spodziewam się po drużynie Luisa Fernando Suareza zbyt wiele.

15. czerwca, niedziela, godzina 0:00, grupa F: Argentyna 2:2 Bośnia i Hercegowina

Bośniacy debiutują na mundialu i od razu będą uczestnikiem hitowego starcia z Argentyną. W kadrze Safeta Susicia nie brakuje utalentowanych i doświadczonych napastników i pomocników, na czele z takimi gwiazdami jak Dżeko, Pjanić czy Misimović. Gorzej wygląda obrona, która nie jest tak ograna, ale jej przedstawiciele nie są tacy źli, bowiem występują głównie w niezłych niemieckich klubach. Argentyna musi zachować równowagę pomiędzy obroną a atakiem. Maradona nie umiał tego zrobić, Sabella potrafi to lepiej. Nie licząc kapitalnego ataku, kadra Argentyny nie jest jednak imponująca na tyle, by wymieniać ją w gronie faworytów tego turnieju. Liczę na sporo bramek i remis, który wydaje mi się realnym wynikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcaria - Ekwador 1:2 Nie wiem kto wygra, bo każdy z zespołów może nas zaskoczyć. Myślę, że Ekwador wyciągnie wnioski z porażki Urugwaju i zagra dużo lepiej.

Francja - Honduras 3:0 Dużym zaskoczeniem dla wszystkich byłby wynik inny niż zwycięstwo Trójkolorowych.

Argentyna - Bośnia i Hercegowina 2:1 Nawet Dzeko nie powstrzyma Argentyny, która na pewno będzie mierzyć na tym mundialu wysoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcaria 1:2 Ekwador - Szwajcarzy i Ekwadorczycy prezentują taką solidną, rzemieślniczą piłkę. To nie będzie jedno z tych hitowych spotkań, gdzie zostaniemy oczarowani przez wielki gwiazdy światowego futbolu. Trzeba jednak przypomnieć, że turniej odbywa się w Ameryce Południowej i być może klimat będzie pasował bardziej graczom Ekwadoru.

Francja 4:0 Honduras - W drugą Kostarykę raczej nie uwierzę. Francja ostatnio była w gazie, rozgromili Jamajkę 8-0, a wątpię, żeby Honduras stał od wyspiarzy dużo wyżej. Francuzi pod wodzą Deschampsa mogą być czarnym koniem tego turnieju i trafiła się im całkiem przyjemna grupa.

Argentyna 3:1 Bośnia i Hercegowina - Bośniacy są na tym turnieju kopciuszkiem i mogą być trochę oszołomieni, Argentyna gra w sąsiednim kraju, ma wiele gwiazd. Nie stawiałbym tej drużyny jako faworyta turnieju, bo uważam, że zespół nie jest zrównoważony w tyłach, ale na Bośniaków to powinno wystarczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.00. Szwajcaria 1-0 Ekwador

Wydaje mi się, że Szwajcarzy są jednak ciut lepszą drużyną i minimalnie zwyciężą.

21.00. Francja 3-0 Honduras

Tu raczej niespodzianki w stylu Urugwaju nie będzie i raczej liczę się z tym, że nie doszacowałem możliwości Francuzów.

Grupa F

0.00. Argentyna 2-1 Bośnia i Hercegowina

Bośnia to chyba całkiem solidna drużyna. Argentyna jak zawsze jest jednym z faworytów, ale tu chyba będą mieli ciężko. Minimalna wygrana Argentyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 czerwca - niedziela

Grupa E

18.00. Szwajcaria - Ekwador 2-0

Szwajcaria to bardzo mocny zespol, a Ekwadorczycy w el MS zdobyli az 22 punkty na 25 w meczach u siebie. Lepszy sklad Szwajcarow powinno dac im zwyciestwo

21.00. Francja - Honduras 3-0

Trojkolorowi kontra najbardziej polski zespol na mundialu (Costly, Chavez), jednak Honduras to zespol bez gwiazd, dlatego Francuzi pewnie wygraja dzieki duzo lepszym indywidualnosciom.

Grupa F

0.00. Argentyna - Bośnia i Hercegowina 3-1

Obie ekipy dysponuja bardzo dobym atakiem i slaba obrona, jednak to Argentyna ma duzo lepszych pilkarzy i choc podejrzewam, ze Messi nie zagra wielkiego meczu to tacy zawodnicy jak di Maria, Higuain czy tez Aguero powinni dac rade z Mujdza, Biczakcziciem czy tez Kolaszinacem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 czerwca - niedziela

Grupa E

18.00. Szwajcaria 2-1 Ekwador

Szwajcarzy mają całkiem przyjemną grupę ludzi, która może nie osiągnie niczego wielkiego, ale zwycięstwo nad Ekwadorem powinno być formalnością.

21.00. Francja 4-0 Honduras

Tu już można trochę poszaleć. Honduras nigdy nie był drużyną stawiającą się najlepszym i przeważnie dostawał w takich spotkaniach lanie. Myślę, że Francuzi skorzystają z okazji.

Grupa F

0.00. Argentyna 3-1 Bośnia i Hercegowina

Niesamowita ofensywa Albicelestes kontra całkiem wyrównany zespół BiH. Nie przewiduję innego wyniku jak zwycięstwo Argentyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 Kolejka

15 czerwca - niedziela

Grupa E

18.00. Szwajcaria - Ekwador 1:1

Oba zespoły nie mają wielkich sukcesów na swoim koncie, i w tym spotkaniu ciężko wskazać faworyta. Wydaje mi się że Ekwador może tu wygrać, jednak oba zespoły są wyrównane i postawie na remis.

21.00. Francja - Honduras 2:0

Honduras może być nie wygodnym przeciwnikiem, Jednak Francja jest dużo mocniejszą reprezentacją i powinna z łatwością dopisać sobie trzy punkty.

Grupa F

0.00. Argentyna - Bośnia i Hercegowina 3:1

Nie ma innej opcji niż pewne zwycięstwo Argentyny. Bośnia mimo dobrej gry w eliminacjach, w tym spotkaniu nie ma szans na korzystny rezultat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcaria - Ekwador 3-0

Szwajcarzy mogą niespodziewanie okazać się jednym z objawień tego turnieju - mają znakomitego trenera i kilku bardzo dobrych piłkarzy. Ekwador nie będzie miał czego szukać w tym starciu.

Francja - Honduras 2-0

Trójkolorowi byli już o krok od tego, żeby nie załapać się na mistrzostwa. Teraz jednak sytuacja w drużynie wygląda dużo lepiej i mecz z Hondurasem powinien być dla francuzów spacerkiem.

Argentyna - Bośnia i Hercegowina 2-1

?Argentyna jest wielkim faworytem tego pojedynku; Messi bardzo pragnie zdobyć wreszcie trofeum z drużyną, nie z Barcą. Ten mecz powinni wygrać, ale Bośnia może im sprawić dużo problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa E

Szwajcaria - Ekwador 1:0

Mecz będzie zapewne bardzo wyrównany, a myślę, że jedynie Szwajcaria znajdzie gdzieś swoją 100% szansę i ją wykorzysta.

Francja - Honduras 3:1

Francja pokaże, że nie bez powodu jest faworytem tego meczu jak i całej grupy. Honduras raczej nie będzie miał szans i strzeli bramkę gdy Francuzi w pewnym czasie odpuszczą ( może w końcówce albo gdy będą wygrywać 2:0 ).

Grupa F

Argentyna - Bośnia i Hercegowina 3:1 Ta sama sytuacja jak w przypadku meczu Francji z Hondurasem. Argentyna, która przez wielu jest upatrywana jako zwycięzcę całego turnieju, będzie przeważać w tym meczu, ale debiutanci na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcaria - Ekwador 2:1

W rankingu Fifa Szwajcaria jest znacznie wyżej od Ekwadoru, więc powinni wygrać.

Francja - Honduras 1:0

O Honduras (?) nigdy nie słyszałam, a zatem przekierowuję swoją nadzieję w stronę Francji. :D

Argentyna - Bośnia i Hercegowina 3:0

Argentyna z Messim wygra na sto pro. c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy 2 - 1 Portugalia

To może być wybitnie ciekawy mecz. Stawiam na Niemców, bo oni przecież zawsze wygrywają :)

Ghana 1-1 USA

Obie ekipy są solidne. Bardziej prawdopodobne jest zwycięstwo Amerykanów, ale zaryzykuję.

Iran 0-0 Nigeria

pfff....nic nie wiem, ale wydaje mi się, że to dwie przeciętne ekipy są. Na remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 czerwca - poniedziałek

Grupa G

18.00. Niemcy - Portugalia 2 - 0

Ronaldo ma problemy zdrowotne, Niemcy też, jednak Niemcy są w stanie zastąpić Reusa, a Portugalczycy Ronaldo nie.

0.00. Ghana - USA 1 - 3

USA to mocna drużyna. Jej piłkarze potrafią walczyć.

Grupa F

21.00. Iran - Nigeria 0 - 2

Iran wogóle mi się nie kojarzy z "gałą" a Nigeria już tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...