Jump to content
Sign in to follow this  
spikain

Głosowanie na najlepszy film o CD-Action

112 members have voted

1. 1. Który film podobał wam się najbardziej?

• Numer 1
      6
    • Numer 2
      6
    • Numer 3
      5
    • Numer 4
      54
    • Numer 5
      41

Recommended Posts

Jak zapewne wiecie, odbył się konkurs na film o CD-Action: http://www.cdaction....awartoscia.html

Jak zapewne nie wiecie, o ile udało się wybrać kilka najlepszych filmów, mieliśmy trudności z dogadaniem się co do tego, który z nich powinien zająć pierwsze miejsce. Dlatego decyzję tę oddajemy w wasze ręce.

1.

2.

3.

4.

5.

Który z filmów uważacie za najlepszy? Głosujcie!

Myślałem o drugim, czwartym i piątym. Ostatecznie wygrał czwarty za pomysł i świetny montaż.

Znowu same forumowe świeżaki? Eh :(

Cóż, zagłosowałem na film numer 4. Moim zdaniem wybija się wśród pozostałych.

Czwórka? Poza montażem mi się nie podoba. Jedynka to dobry pomysł, dlatego na ten filmik oddam głos.

W piątym bardzo fajnie wplecione zostały postaci z kilku różnych gier, i zostało to zrobione naprawdę dobrze. Moim zdaniem, to chyba jedyny z tych filmików, który tak wyraźnie podkreśla, czym jest CD-Action - pismem o grach! - dlatego ma mój głos ;)

• Upvote 5

Ciężki orzech do zgryzienia między czwórką, a piątką. Jedynka byłaby ok, gdyby była w lepszej jakości.

Autor jedynki miał ciekawy pomysł i choć nagrywane ziemniakiem, to ten filmik skradł mój głos. Podczas oglądania pojawił mi się nawet tępy uśmieszek pod nosem smile_prosty.gif

Po chwili zastanowienia zagłosowałem na 5 w końcu jak dla mnie w bardzo fajny sposób podkreśla jakim czasopismem jest CDA oraz jak i te postacie z gier.

Nie zapomnijcie, że CD-action chciał zeby filmik przedstawiał "gdzie czytamy cd-action" a nie czym jest to czasopismo, dlatego za montaż i utrzymaniu się w tematyce głos na 4.brawa.gif

niestety muszę się z tobą nie zgodzić gdyż proszę ciebie bardzo oto kawałek treści z tematu o konkursie " Nowy konkurs polega na zrobieniu krótkiego (około minuty, półtorej) filmu o CD-Action. Cokolwiek, co wam wpadnie do głowy -- najlepsze filmy będziemy wyświetlać na ekranie podczas imprezy."

Miałem trochę problemów z wyborem ale jak dla mnie nr 5 jest najlepszy. Zarówno ze względu na ciekawy pomysł oraz dobre wykonanie. Czwórka też nie jest zła, ale jednak jak dla mnie zbyt sucha i czysta w porównaniu do piątki.

Hmm nr 4 to dla mnie świetnie zmontowany film o zwykłym facecie lubiącym czytać cd-action, a nr 5 to są jednak zdecydowanie większe nakłady pracy i większa pomysłowość + zaangażowanie nie małej grupy ludzi dlatego to on jest wg mnie najlepszy.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...