Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spikain

Głosowanie na najlepszy film o CD-Action

  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który film podobał wam się najbardziej?

    • Numer 1
      6
    • Numer 2
      6
    • Numer 3
      5
    • Numer 4
      54
    • Numer 5
      41


Polecane posty

Jak zapewne wiecie, odbył się konkurs na film o CD-Action: http://www.cdaction....awartoscia.html

Jak zapewne nie wiecie, o ile udało się wybrać kilka najlepszych filmów, mieliśmy trudności z dogadaniem się co do tego, który z nich powinien zająć pierwsze miejsce. Dlatego decyzję tę oddajemy w wasze ręce.

1.

2.

3.

4.

5.

Który z filmów uważacie za najlepszy? Głosujcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątym bardzo fajnie wplecione zostały postaci z kilku różnych gier, i zostało to zrobione naprawdę dobrze. Moim zdaniem, to chyba jedyny z tych filmików, który tak wyraźnie podkreśla, czym jest CD-Action - pismem o grach! - dlatego ma mój głos ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijcie, że CD-action chciał zeby filmik przedstawiał "gdzie czytamy cd-action" a nie czym jest to czasopismo, dlatego za montaż i utrzymaniu się w tematyce głos na 4.brawa.gif

niestety muszę się z tobą nie zgodzić gdyż proszę ciebie bardzo oto kawałek treści z tematu o konkursie " Nowy konkurs polega na zrobieniu krótkiego (około minuty, półtorej) filmu o CD-Action. Cokolwiek, co wam wpadnie do głowy -- najlepsze filmy będziemy wyświetlać na ekranie podczas imprezy."
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę problemów z wyborem ale jak dla mnie nr 5 jest najlepszy. Zarówno ze względu na ciekawy pomysł oraz dobre wykonanie. Czwórka też nie jest zła, ale jednak jak dla mnie zbyt sucha i czysta w porównaniu do piątki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nr 4 to dla mnie świetnie zmontowany film o zwykłym facecie lubiącym czytać cd-action, a nr 5 to są jednak zdecydowanie większe nakłady pracy i większa pomysłowość + zaangażowanie nie małej grupy ludzi dlatego to on jest wg mnie najlepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...