Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...AAA...

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Brazylia 2014

Polecane posty

CO się tam dzieje? Koniec wielkiej Hiszpanii? Nikt tego wyniku na pewno nie przewidział. Chile może to wykorzystać i Hiszpania odpadnie. Niewiarygodny mecz.

4 lata temu było przecież podobnie. Oczywiście tam była dużo niższa porażka, ale też Hiszpania miała Chile w grupie, też przegrali pierwsze spotkanie i też Chile miało ich wywalić z mistrzostw. Skończyło się na tym, że nie wywaliło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajajajajaja, puta madre, Hiszpania zdewastowana! Pogrom, pogrom i jeszcze raz pogrom, ale kto powie, że trzecia bramka była zdobyta przez Holendrów w sposób fair, ten "frajer pompka". Myślałem, że to kosztem Holandii Chile będzie mogło wyjść z grupy, a tu zupełnie niespodziewana sytuacja. = )

Dodatkowo dzięki komentatorom dowiedziałem się, że w bramce Hiszpanii stoi Van Persie, a Robben nadgonił 3-4 kilometry do Ramosa. TVP ROCKS! = D

EDIT:

3 mecz mistrzostw i 3 mecz ze sporym błędem w sędziowaniu, przypadek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

3 mecz mistrzostw i 3 mecz ze sporym błędem w sędziowaniu, przypadek?

Że niby gdzie ten błąd bo chyba oglądaliśmy inne mecze

@down Ja tam przewinienia nie widziałem sam się w niego władował. Z resztą co za różnica i tak by dostali. Bardziej kontrowersyjny jest dla mnie karny po niby podcięciu Costy http://static.fangol...31f252-full.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogło być spokojnie 6 czy 7 :) Bardzo podoba mi się sposób gry Holendrów i jeśli w następnych meczach będą grali podobnie, będę miał drużynę, za którą prócz Niemców będę na tych mistrzostwach trzymał kciuki, bo lubię, jak wygrywa lepszy (dlatego mnie dzisiejszy wynik bardzo cieszy), a dodatkowo nie mam większych powodów, by sympatyzować z innymi ekipami, które nie są Polską :) Mam nadzieję, że dzisiejszy wynik to kolejny po LM i klęskach Barcelony i Bayernu zwiastun końca tej nudnej hiszpańskiej pykaniny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iskier

Sędzia stał daleko i nie wszystko widział. No cóż jego decyzja, ale Hiszpanom raczej, by to nie pomogło.

Hiszpania przegrała znowu swój pierwszy mecz, ale w stylu o wiele gorszym. Nie wykorzystywali szans, a obronę mieli dziurawą. Taniec Robbena na ich polu karnym to świetne podsumowanie tego co dziś zaprezentowała Hiszpania. Oni już wystarczająco dużo pucharów mają. Czas z tym skończyć. Mam nadzieje, że odpadną kosztem Chile.

A bramka van Persiego genialna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz. Dużo bramek, fajna gra w drugiej połowie. Tiki taka została rozpracowana. Najlepszy obrazek to jak Del Bosque na końcu pocieszał po kolei każdego ze swoich podopiecznych. Jeśli mówicie, że Chile może zrobić niespodziankę i pokonać lub zremisować z Hiszpanią, to będzie WIELKA niespodzianka.

Szkoda mi Hiszpanii, bo jednak nie zasługiwali na takie upokorzenie. Ale z drugiej strony Holandia w pełni zasłużyła na takie zwycięstwo. Byli po prostu lepsi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bramki po dośrodkowaniu Massino sądzę, że Van Persie powinien dostać tam ostrzeżenie lub żółtą kartkę, ale gol mimo to powinien zostać uznany. Bądź co bądź był to stały fragment gry i oczekiwanie, że piłkarze pozwolą bramkarzowi skakać ile mu się chce i jak chce jest głupie. Holandia pokazała niesamowitą fantazję przy graniu, gol Van Persiego był moim zdaniem najładniejszą dotychczasową bramką, reszta drużyny również pokazała klasę. Sądzę, że Hiszpania dalej ma duże szanse wyjść z grupy, ale pozostaje pytanie, co potem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się dzieje? Ja nie wierzę.

Proszę unikać tak "treściwych" komentarzy. W przeciwnym razie posypią się kary za stats.

Cudowny mecz Holendrów. Nie cieszyłem się tak, odkąd Bayern złoił Barcelonę. Liczę, że Chile również weźmie rewanż za żenujący spektakl jaki miał miejsce cztery lata temu. Pozostaje kibicować i wierzyć, że Hiszpanie nie wyjdą z grupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bramki po dośrodkowaniu Massino sądzę, że Van Persie powinien dostać tam ostrzeżenie lub żółtą kartkę, ale gol mimo to powinien zostać uznany. Bądź co bądź był to stały fragment gry i oczekiwanie, że piłkarze pozwolą bramkarzowi skakać ile mu się chce i jak chce jest głupie.

Jeżeli Van Persie miałby zostać ukarany (czyli uznajemy jego przewinienie), to bramka w żadnym wypadku nie mogłaby być uznana - jaki w tym sens? Można by nie przerywać gry gdyby Hiszpanie wychodzili z kontrą, ale w innym wypadku...?

Ale nie ma co gdybać, w polu pięciu metrów bramkarz jest niemalże nietykalny i bramka, czy zmnieniłoby to przebieg spotkania, czy też nie (a raczej nie), nie powinna być uznana.

Jeśli mówicie, że Chile może zrobić niespodziankę i pokonać lub zremisować z Hiszpanią, to będzie WIELKA niespodzianka.

Chile przez eliminacje, niespodziewanie, przeszło jak burza i IMO jest takim "niepozornym" czarnym koniem. Mecz z Australią pokaże na co ich stać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź co bądź był to stały fragment gry i oczekiwanie, że piłkarze pozwolą bramkarzowi skakać ile mu się chce i jak chce jest głupie.

Jak długo jest w obrębie pola bramkowego to może skakać "jak chce i gdzie chce" i żaden zawodnik drużyny przeciwnej nie ma prawa mu w tym przeszkadzać. Takie są przepisy, bez nich przy każdym rzucie rożnym bramkarz by z bramki nie wyszedł, bo by z trzech rywali go wiecznie blokowało.

Hiszpanie zagrali słabiutko w obronie, zwłaszcza Ramos z Pique dawali się za łatwo ogrywać. Holandia jest za dobra, żeby takich rzeczy nie wykorzystać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz koszmar dla Hiszpanów. Holandia rozjechała Hiszpanów, w każdym momencie była lepsza. Pierwsza połowa jeszcze jakoś wyglądała w grze Hiszpanów, ale druga to istny koszmar. Jednak nie odbierajmy im szans na awans, Chile, i Australia jak najbardziej do pokonania. Poczekam na kolejne mecze i zakończenie pierwszych meczów grupowych, jednak już Holandia pokazała że będzie liczyć się w walce o mistrzostwo. Robben i Van Persie klasa światowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...