Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Radzio938

Rozwiązany: Fallout New Vegas: Bractwo Stali a RNK

Polecane posty

Witam mam pytanie dotyczące sporu miedzy Bractwem Stali a RNK. Mianowicie chodzi mi o to czy da się ich pogodzić jednocześnie być pełnoprawnym członkiem Bractwa Stali. Chce zakończyć grę po stronie RNK ale także chce posiadać umiejętność noszenia pancerzy wspomaganych. Wiem że można pogodzić Bractwo z RNK ale chyba kosztem przyłączenia sie do nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, spokojnie da się doprowadzić do rozejmu między Bractwem Stali a RNK. Wystarczy najpierw pozałatwiać wszystkie sprawy dla Bractwa i zostać ich członkiem. Z pozytywną reputacją u nich, jeden z końcowych questów po stronie RNK da się rozwiązać, prowadząc do rozejmu między grupami.

A tak właściwie, to Bractwo nie odgrywa w New Vegas jakiejś super roli. To prędzej klub egoistów, niż siła decydująca (jak będziesz czytał wszystkie teksty, to się dowiesz dlaczego). W Vegas to RNK jest tą strona rozdającą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem że nie odgywa, nawet podupada. W trójce byli tymi co mogli wszystko, pancerz wspomagany i broń laserowa dawała im kosmiczna przewage nad "tubylcami" Teraz przez ich konserwatywność i ich zasady tracą już pozycje i respekt. Ludzie zaczynaja kolejne rządy. Tworzą nowe frakcje które chodź pod względem technologicznym są trochę w tyle, to ich zorganizowanie i liczebność potrafi zagrozić Bractwu. Jednak trzeba tez pamiętać że to Bractwo które znajduje się w New Vegas jest tylko "filią" a nie głównym centrum Bractwa Stali. Ale sie rozpisałem... ( Ciekawe jak twórcy odniosą sie do Bractwa Stali w kolejnej części Fallouta)

A wracając do twojej odpowiedzi. Czytałem, że można dołączyć do Bractwa przez "detronizacje" obecnego starszego jednak nowy starszy nie ma zamiaru pogodzić się z RNK. Popraw mnie jeśli błądze smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyć do Bractwa można albo poprzez detronizację McNamary, albo zrobienie wszystkich questów dla niego [quest detronizacyjny będzie pobocznym zadaniem questa głównego]. Pogodzić się z RNK można drogą legalną poprzez zostawienie McNamary na stanowisku, ale da się go zrzucić ze stanowiska i jednocześnie doprowadzić do pokoju między frakcjami.

There is a way to oust McNamara and have a peaceful outcome. However, once you talk to Hardin and begin the process of overthrowing McNamara, you just simply don't go back to the BoS bunker until you've talked to Cassandra Moore about the Brotherhood. Hardin doesn't "officially" become Elder until you return to the bunker.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...