Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2014

Polecane posty

o ile hawx2 jako główny pełniak mnie nie przekonał to jednak ten kod sprawił że zapewne kupię nowy numer

w DoC gram od wczoraj i całkiem mi się podoba, dzięki temu kodowi będzie mi trochę łatwiej grać

jeśli ktoś nie używa tego kodu to chętnie go przyjmę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overlord II i H.A.W.X. 2 jak najbardziej w moim guście i na pewno zagram. Hospital Tycoon sobie daruję, bo nie mam za bardzo ochoty i czasu, by się wkręcać w ten tytuł. Numer kupię na pewno, bo takich pełniaków sobie nie odpuszczę. Oby w przyszłych numerach były pełne wersje na tak dobrym poziomie. ok.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poziom CDA jest ostatnio słabiutki... same niepotrzebne gnioty,sieciówki,bonusy do sieciówek. Wolałbym zamiast tego dostać jakiś film dvd albo gadżet.A pełniaki też nie porywają.Zdarzy się raz na 3-4 miesiace. e etarz to chyba wyczyścicie gierki z kuźni Ubisoft a potem to nie wiem czym nas zalejecie. A może zaskoczycie?:) Ogólnie czasopismo jest dobre, ale zawartości na płytach już nie koniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat H.A.W.X.A 2 spodziewałem się jako pełniaka w CDA(nie ma to jak przeczucieok.gif )tak samo że prince of persia będzie w CDA(bardziej spodziewałem się w urodzinowym ale co tam).Nie mniej pełniaki świetne,a które miałem zamiar w najbliższym czasie zakupić.Overlord 2 szkoda że ENG ale spolszczenia się poszuka.Theme Hospital nie wiem czy kiedyś tknę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... w Overloda II swego czasu chyba łupałem, natomiast ciekawszą opcją - choć opinie w Sieci były trochę mieszane i raczej wskazywały na część pierwszą jako lepszą - wydaje się H.A.W.X 2. Pytanie czy faktycznie chce wyłożyć te paręnaście złotych i będę miał czas w to zagrać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle zagram we wszystkie pełne wersje. W następnych numerach proponowałym jakieś survival horrory np: Silent Hill 2 lub Penumbre: Overture, bo pewnie na Outlasta zawcześnie:) Będzie miło jak czasem coś dacie żeby ktoś się wystraszył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już chyba wiem dlaczego takie słabe gry są od paru numerów. Nie ma hajsu na dobry pełniak, bo wszystko pakowane jest w EXPO. I ja to rozumiem, więc czekam ze spokojem na nadchodzące miesiące, kiedy będzie po CD-Action Expo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idź pan w... las z takimi pełniakami jezyk2.GIF

Ja jak się wczoraj dowiedziałem, że w CDA H.A.W.X. 2 będzie (matura=brak czasu na przeglądanie netu), to już chciałem do kiosku biec, ale po jedenastej w nocy zamknięte było i rano pojechałem :) Ale malkontenci cebulaczki zawsze znajdą powód do narzekania mad.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiwac instalke na HDD i sprobowac instalowac stamtad.

Sprawdzic czy np. u kumpla nie dziala na jego napedzie (i skopiwac na pendrive)

Aha. Zobacz czy plytka nie jest zabrudzona farba od dolu, a jesli tak to przettrzyj ja jakas sciereczka z mikrofibry i sprobuj znowu.

A jak mimo wszystko kiszka - odeslac do nas do wymiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje ile zajmuje aktualizacja programu który odpala się po włączeniu HAWX2? Nie chodzi mi o aktualizację samej gry. Chciałem zobaczyć zmiany w stosunku do pierwszej części ale skończyła mi się umowa na neta i do czasu podpisania nowej umowy (a to raczej nie prędko) mam tylko pakiet internetu w telefonie i to z nie zbyt dużą ilością transferu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...