Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2014

Recommended Posts

Witam,

pełniaki jak zwykle ok. Do osób mających pretensje o gry w języku angielskim, propozycja aby wrócili więc do nauki w szkołach, albo kupili sobie słowniki i zaczęli się uczyć, bo bez tego będziecie mieć dość ciężko w życiu. Co do ciągłego koncertu życzeń pojawiającego się co miesiąc - Uwaga! Spoiler! Prawda stara jak świat! - Idźcie do sklepu, kupcie sobie grę jaką chcecie i grajcie w co chcecie. Nie macie pieniędzy? Idźcie do pracy. Za młodzi jesteście? Gimnazjum - odmaszerować i do szkoły. Szkoła średnia? - Praca dorywcza (budowy, truskawki, mcdonalds, koszenie trawy). Tyle opcji, tyle możliwości.. Ale najlepiej czekać na gotowe, że ktoś da mi grę za 15 zł. Co do osób zdrowo myślących i nie wyczyniających praktyk wymienionych powyżej - trzymajcie się i miłej majówki :)

Pozdrawiam

Jak na razie to tak sobie. Hospital Tycoon był swego czasu przez krótki moment rozdawany za darmo na cdp.pl (i to po polsku - po komentarzach widać, że to ważny aspekt), a Overlorda 2 wraz z poprzednimi częściami, drugim i trzecim Flashpointem, Damnation i Jericho Barkera kupiłem w bundlu podczas grupowych zakupów za bodajże 6 złotych.

Trzy - koncert życzeń jest gdzie indziej.

Jak na razie spełniacie moje życzenia co do pełniaków więc raczej dobrze trafiłem:)

Fajnie, że będzie Overlord 2. Akurat do kompletu do danej nam już części pierwszej. Szkoda tylko, że to dalej gra logiczna. Może trójka przekształci się w RPG? Bo otoczka i pomysł jest świetny. Tylko wykonanie nie wszystkim podpasuje.

No dobra, macie mnie - to pierwszy raz od naprawdę dobrych 8-10 lat, gdy kupię trzeci numer pod rząd. H.A.W.X. 1 jest pyszny, dwójkę też fajnie mieć, poza tym muszę doczytać resztę tekstów urodzinowych ;]

Brawo!

No pierwszy H.A.W.X był dla mnie jednym z najlepszych pełniaków dodanych do cd-action. Mam nadzieję, że druga część będzie równie dobra.

Tego typu gry mnie nie interesują. Nie przepadam za symulatorami, niemniej numer kupię dla Overlorda.

Niestety w tym miesiącu zawartość płyty mnie nie przekonuje. Tak więc zapewne numer sobie odpuszczę, bo pod względem tekstów lepiej wypada np. PSX Extreme.

• Upvote 1

@UP - PSX Extreme zaczął pisać o grach na PC i komputerach, czy teraz porównania z d**y są w modzie?

@TOPIC - Może być numer, tylko przejadł mi się trochę H.A.W.X. Jak będzie fajna impreza urodzinowa to kupię. :P

Mimo, że pierwsza część HAWX była nawet fajna to nie tego spodziewałem się w tym miesiącu i niestety znowu odpuszczam kupno magazynu. Od Zabójcy pełniaki lecą mocno w dół i ciekaw jestem, kiedy zaryją w ziemię.

Ja sie raczej zastanawiam kiedy Suty Knur zaRYJe w ziemie poziomem swoich komentarzy. Mam wrazenie, ze to juz niedaleko., [smg]

Guest sagitarius587

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2014

Hospital Tycoon ENG

Overlord II ENG

H.A.W.X. 2 PL

Całkiem dobry zestaw pełnych wersji gier.

Pełniaki mnie zbytnio nie zainteresowały (Może spróbuję Overlorda II kiedy zechce mi się skończyć pierwszą część), ale przynajmniej będzie co poczytać. Pograć za to sobie mogę w grida 2 :D

Cda ostatnio nas rozpieszcza, do ogrania Overlordy, oba H.A.W.X.y a do grania jeszcze tyle swoich gier, że pewno, niestety, nigdy ich nawet nie tknę. Ale na pewno gdybym nie kupowal na biezaco tytulow ktore mnie interesuja, to bym pogrywal wlasnie w te pelniaki.

Choć zadne tycoony nie dla mnie, reszta bardzo, bardzo fajna smile_prosty.gif

Edited by seba

Hospital Tycoon - gra może nie jest pierwszym pełniakiem, ale (ze względu na sentyment do nieco podobnego "Theme Hospital") zagram w nią sobie;

Overlord II - jako, że "powiedziało się A, to powinno powiedzieć się B"; innymi słowy - pierwsza część (umieszczona przez CDA na płycie) podeszła mi zarówno pod względem fabuły (dość przewrotnej :> ), jak i wykonania (grafika) i dlatego w drugą część (niemal) obowiązkowo zagram;

H.A.W.X. 2 - w tym przypadku moja radość jest tak wielka, że doprawdy nie wiem co powiedzieć ... dlatego też następująca emotikonka: :brawa:

Miły numer dla stałego czytelnika, bo uzupełnia kolekcje. No i Overlord 2 marzył się od wydania jedynki. W tym przypadku nie będę marudził na brak PL. Dwójka akurat została średnio spolonizowana.

Edited by Vithar

Mimo, że pierwsza część HAWX była nawet fajna to nie tego spodziewałem się w tym miesiącu i niestety znowu odpuszczam kupno magazynu. Od Zabójcy pełniaki lecą mocno w dół i ciekaw jestem, kiedy zaryją w ziemię.

Ja sie raczej zastanawiam kiedy Suty Knur zaRYJe w ziemie poziomem swoich komentarzy. Mam wrazenie, ze to juz niedaleko., [smg]

A co, spodziewałeś się RPG dla brata, co nie?

Zobaczę, jaki jest bonus do tego CDA, i może mnie przekona do kupna.

Zobaczę, jaki jest bonus do tego CDA, i może mnie przekona do kupna.

Bonusem będzie ulotka reklamująca majową imprezę. :}

Pełniaki bardzo dobre, a Overlord najlepszy.

No więc czas się wypowiedzieć na temat zestawu pełniaków z nadchodzącego numeru(numer i tak kupuję do ciekawego poczytania)

Hospital Tycoon - Zupełnie nie moje klimaty. Nie grałem w Theme Hospital, więc to też mnie nie pociąga.

Overlord II - tutaj może być ciekawie. Co prawda pierwsza część, która była wcześniej zamieszczona w CDA, jeszcze nie ograna, ale czeka na dysku na swoją kolej. I na pewno się doczeka.

H.A.W.X. 2 - tak samo,co pisałem, kiedy zamieszczali pierwszą część, więc tam odsyłam ciekawych opinii.

Pełniakowo jest raczej średnio. Szkoda, że nie dali jakiegoś ciekawego indyczka. Nihilumbra z poprzedniego numeru była dla mnie pełniakiem numero uno.

Osobiście nie przepadam za symulatorami lotów, ale Overlord II to dla mnie wystarczająco dobry powód, by ostatecznie mnie przekonać do kupna tego numeru :)