Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2014

Polecane posty

Fajnie, że będzie Overlord 2. Akurat do kompletu do danej nam już części pierwszej. Szkoda tylko, że to dalej gra logiczna. Może trójka przekształci się w RPG? Bo otoczka i pomysł jest świetny. Tylko wykonanie nie wszystkim podpasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że pierwsza część HAWX była nawet fajna to nie tego spodziewałem się w tym miesiącu i niestety znowu odpuszczam kupno magazynu. Od Zabójcy pełniaki lecą mocno w dół i ciekaw jestem, kiedy zaryją w ziemię.

Ja sie raczej zastanawiam kiedy Suty Knur zaRYJe w ziemie poziomem swoich komentarzy. Mam wrazenie, ze to juz niedaleko., [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cda ostatnio nas rozpieszcza, do ogrania Overlordy, oba H.A.W.X.y a do grania jeszcze tyle swoich gier, że pewno, niestety, nigdy ich nawet nie tknę. Ale na pewno gdybym nie kupowal na biezaco tytulow ktore mnie interesuja, to bym pogrywal wlasnie w te pelniaki.

Choć zadne tycoony nie dla mnie, reszta bardzo, bardzo fajna smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hospital Tycoon - gra może nie jest pierwszym pełniakiem, ale (ze względu na sentyment do nieco podobnego "Theme Hospital") zagram w nią sobie;

Overlord II - jako, że "powiedziało się A, to powinno powiedzieć się B"; innymi słowy - pierwsza część (umieszczona przez CDA na płycie) podeszła mi zarówno pod względem fabuły (dość przewrotnej :> ), jak i wykonania (grafika) i dlatego w drugą część (niemal) obowiązkowo zagram;

H.A.W.X. 2 - w tym przypadku moja radość jest tak wielka, że doprawdy nie wiem co powiedzieć ... dlatego też następująca emotikonka: :brawa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że pierwsza część HAWX była nawet fajna to nie tego spodziewałem się w tym miesiącu i niestety znowu odpuszczam kupno magazynu. Od Zabójcy pełniaki lecą mocno w dół i ciekaw jestem, kiedy zaryją w ziemię.

Ja sie raczej zastanawiam kiedy Suty Knur zaRYJe w ziemie poziomem swoich komentarzy. Mam wrazenie, ze to juz niedaleko., [smg]

A co, spodziewałeś się RPG dla brata, co nie?

Zobaczę, jaki jest bonus do tego CDA, i może mnie przekona do kupna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc czas się wypowiedzieć na temat zestawu pełniaków z nadchodzącego numeru(numer i tak kupuję do ciekawego poczytania)

Hospital Tycoon - Zupełnie nie moje klimaty. Nie grałem w Theme Hospital, więc to też mnie nie pociąga.

Overlord II - tutaj może być ciekawie. Co prawda pierwsza część, która była wcześniej zamieszczona w CDA, jeszcze nie ograna, ale czeka na dysku na swoją kolej. I na pewno się doczeka.

H.A.W.X. 2 - tak samo,co pisałem, kiedy zamieszczali pierwszą część, więc tam odsyłam ciekawych opinii.

Pełniakowo jest raczej średnio. Szkoda, że nie dali jakiegoś ciekawego indyczka. Nihilumbra z poprzedniego numeru była dla mnie pełniakiem numero uno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...