Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2014

Polecane posty

Niby nie ma tragedii. Szkoda, że Overlord II po angielsku wyłącznie, ale jak będzie trzeba to może się znajdzie jakieś spolszczenie, a jak nie to zagra się bez. Natomiast bardzo żałuję, że kolejny już numer nie zanosi się na gierkę na Steam'a :(

Tak czy siak będzie co poczytać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie tego pojąć, dlaczego gry, które mają spolszczenie dajecie po angielsku. Tak nienawidzicie polskiego "dablingu" i tłumaczeń, czy raczej bierzecie gry prosto od wydawcy światowego pomijając polskiego wydawcę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie tego pojąć, dlaczego gry, które mają spolszczenie dajecie po angielsku. Tak nienawidzicie polskiego "dablingu" i tłumaczeń, czy raczej bierzecie gry prosto od wydawcy światowego pomijając polskiego wydawcę?

Bo czasem jest tak, ze prosciej kupic gre na Zachodzie niz w Polsce. A czasem jest tak, ze w ogole w Polsce jej nie kupisz, a na Zachodzie tak. Taki dziwny kraj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi pełniak i drugi po angielsku - wyczuwam złe emocje po stronie wieeelu czytających. Jak będą 4 pełniaki i 4 po angielsku to fajnie będzie można po wynikach sprzedaży tego numeru ocenić, jaka część czytelników kupuje:

a) tylko dla pełniaków

b) tylko dla polskich pełniaków (lub spolszczonych)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pełniaki jak zwykle ok. Do osób mających pretensje o gry w języku angielskim, propozycja aby wrócili więc do nauki w szkołach, albo kupili sobie słowniki i zaczęli się uczyć, bo bez tego będziecie mieć dość ciężko w życiu. Co do ciągłego koncertu życzeń pojawiającego się co miesiąc - Uwaga! Spoiler! Prawda stara jak świat! - Idźcie do sklepu, kupcie sobie grę jaką chcecie i grajcie w co chcecie. Nie macie pieniędzy? Idźcie do pracy. Za młodzi jesteście? Gimnazjum - odmaszerować i do szkoły. Szkoła średnia? - Praca dorywcza (budowy, truskawki, mcdonalds, koszenie trawy). Tyle opcji, tyle możliwości.. Ale najlepiej czekać na gotowe, że ktoś da mi grę za 15 zł. Co do osób zdrowo myślących i nie wyczyniających praktyk wymienionych powyżej - trzymajcie się i miłej majówki :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to tak sobie. Hospital Tycoon był swego czasu przez krótki moment rozdawany za darmo na cdp.pl (i to po polsku - po komentarzach widać, że to ważny aspekt), a Overlorda 2 wraz z poprzednimi częściami, drugim i trzecim Flashpointem, Damnation i Jericho Barkera kupiłem w bundlu podczas grupowych zakupów za bodajże 6 złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...