Skocz do zawartości

Oceń utwór poprzednika


Sevard

Polecane posty

@doubler

Szkoda, że jest to sama melodia (lubię wokal ... ale zrozumiały) ... dobrze, że przypomniały mi się dzięki niej czasy Pegasusa (= trochę podwyzsza ocenę): 4,5/10

 

Propozycja:

Air Supply - "All Out Of Love"

 

Edytowano przez KlaudiuszDruzus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moja bajka, ale przesłuchane bez bólu (może poza tymi żywszymi fragmentami :D ) 5/10

to może być jeden z tych artystów 'ugh bo popularne wśród nastolatek innych niż wszystkie' jak Arctic Monkeys na przykład, ale who cares, jest przecudowne

i name your price na bc https://cigarettesaftersex.bandcamp.com/music

Edytowano przez kiceg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wykonanie southern rocka. Nie jest to moja ulubiona muzyka i na dłuższą metę mnie dość mocno irytuje, ale ten kawałek jest niezły. Nawet bardzo. 7/10

Elektronika. Nieco zahaczająca o profil New Retro Wave, nieco o... w sumie nie wiem, bo się nie znam. :P Dość powiedzieć, że wpada w ucho, choć początkowo wokal mnie irytował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na początku też mnie ten wokal poirytował, ale na szczęście dalej jest faktycznie lepiej. Takie 7+/10 (momentami przypomina mi trochę Mindless Self Indulgence).

To ode mnie jeden z najfajniejszych utworów z intro anime, jakie miałem okazję usłyszeć.

Edytowano przez ZygfrydQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby skoczne i wesołe, ale po minucie zaczęło dla mnie wiać monotonią. Ta gitarka w tle też nie pomogła. 5/10

Skoro już jesteśmy przy soundtrackach:

 

Niby skoczne i wesołe, ale po minucie zaczęło dla mnie wiać monotonią. Ta gitarka w tle też nie pomogła. 5/10

Skoro już jesteśmy przy soundtrackach:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby 8/10 bo słuchało się całkiem nieźle, ale te wyjce w stylu tego z 0:40 zepsuły mi przyjemność słuchania, więc 6/10

To może jakieś śmieszki z lat '40?

 

Byłoby 8/10 bo słuchało się całkiem nieźle, ale te wyjce w stylu tego z 0:40 zepsuły mi przyjemność słuchania, więc 6/10

To może jakieś śmieszki z lat '40?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...