Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika

Polecane posty

Ogólnie przyjemny kawałek, którego mógłbym posłuchać podczas jazdy samochodem w GTAV (bo w Polskie klimaty się nie wpisuje, a do LA raczej prędko nie zawitam). Przeszkadzają mi te szepty w tle, ale ogólny vibe jest in plus. Nawet lubię takiego lżejszego rocka. RHCP ogólnie jest w porządku 6,5/10 smile_prosty.gif

Mój kawałek:

Edytowano przez Albi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, aż nie mogę uwierzyć, że ten utwór pochodzi z 2010 roku. Świetnie oddany klimat rocka lat osiemdziesiątych, bardzo skoczne, miło się słucha, uwielbiam takie klimaty. 8/10

A skoro już jesteśmy przy stylistyce lat osiemdziesiątych w dzisiejszych czasach:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moje klimaty, ale gdybym gdzieś usłyszał, to bym nie przełączył! A to już sukces :D Podoba mi się muzyka, wokale już mniej (trochę zbyt monotonnie), ale ja mam ogólnie problem z rockowymi wokalami, więc proszę się nie przejmować. Trochę za długie, 4 minuty byłyby akurat, a tak mamy przeciągnięty kawałek. Gitara trochę kojarzyła mi się z tematem, z SH2. 6/10

A to najlepszy singiel tamtego roku:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten jest najepszy to ja nie wiem jak badziewna jest reszta. Na prawdę? Łączenie dubstepu ze słabym rapem? Już początek przebolałem, ale później zaczął mocno fałszować. A melodia to dwa zapętlone bity i te "mega wybuchy dapstepu". Żałuję, że to usłyszałem 0/10

+18 bo przeklina

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zabawne, jak wszystko co powiedziałaś można odnieść do kawałka Roba. Nie dubstep, a EDM. I Danny w żadnym miejscu nie rapuje słabo ;P. Co do kawałka Roba, muzycznie monotonny i trochę męczący, ale mega wkręcający się refren, i konkretny wokal. 5/10

Kawałek ode mnie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Albi: EDM to nie gatunek tylko zbiór gatunków, a utwór z twojego wcześniejszego postu należy do nurtu wonky, który łączy glitch hop z dubstepem właśnie.

@Kiicek: 6+/10 - nawet dobre, ale na dłuższą metę downtempo to nie moja para kaloszy.

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xander: Ale mówienia na EDM dubstep to jest trochę zbyt duże uproszczenie.

Nosowska świetna, Dyjak mnie odrzuca. Taki przyjemny kawałek, mógłbym go nawet czasem posłuchać, ale bez Dyjaka. Jaram się momentem od 3:06. 7/10

Ode mnie fajny remix

. Jak pierwszy raz usłyszałem w GTA to nie mogłem skojarzyć skąd to znam, a to Chvrches.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi bardzo ładnie, jednak wokal jest największym minusem, jest zbyt wysoki. Również nie jest to jakieś wybitne dzieło sztuki i nie wywołało u mnie żadnego efektu łał

6,5/10

piosenka na potifaju, bo na jutube nie znalazłem żadnej w dobrej jakości, jak ktoś nie ma konta to niech se założy

https://open.spotify...byqN12Ho1Jh1lQh

Edytowano przez Konuga
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darkdarius

Do machania włosami może i dobre, ale wolę wokal inny - najlepiej metal śpiewany przez kobiety (np. część piosenek śpiewana przez zespół Nightwish) ... w każdym razie pora na ocenę: 5/10

Propozycja:

(Powyżej - to tak odnośnie metalu śpiewanego przez kobiety.)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Devius

Za melodię: 6/10. Za wokal (czy raczej próbę śpiewania): 2,5/10.

Tak jak napisałem - wolę kobiety w metalu (zresztą podobnie w rapie) ... są wyjątki i dotyczą w tych dwóch przypadkach raczej poszczególnych piosenek w wykonaniu męskim (choć paradoksalnie i od tej zasady są wyjątki).

Propozycja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaszenko

Średnio przepadam za samą muzyką bez wokalu. Ale jeśli o to chodzi to nie mam się do czego przyczepić. 6/10

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Utwór nawiązuje do serii moich ulubionych kryminałów autorstwa Raymonda Chandlera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...