Jump to content
Sevard

Oceń utwór poprzednika

Recommended Posts

@up świetne otrę tak jak lubię 9/10

pierwsze pół sekundy - nope/10 jak ktos chce to niech oceni

Edit: pardą, chodziło o utwór deviusa

dadrock essential

Edited by Kiicek

Co tu dużo mówić, retro granie zawsze jest dobre. Chociaż ten kawałek niczym specjalnym się nie wyróżnia 6/10

Tak, lubię od czasu do czasu posłuchać Nightwisha. Odejście Traji (dla niekumatych - ta co operowo śpiewała) to chyba najlepsza rzecz, jaka spotkała ten zespół.

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Choć zespół porzuciłem, ten utwór nadal uważam za przyjemny dla ucha. 7+/10

http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=2&ved=0CCQQtwIwAQ&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DJwi9fxHBphU&ei=k9X0VOHjCYG9ygOrpoBo&usg=AFQjCNFLQBXHFyVL17e3hv7Z2WfQp03Y2Q

Czo ten link, jak coś to poszukajcie lepszej wersji :|

Nie dość, że jedna z najlepszych kapeli death metalowych, to w dodatku tytułowy numer z ich najlepszego albumu. 100/10 bez zastanowienia. Szkoda, że nie dostanę wolnego na koncert Death To All, bo właśnie ten album grają w całości.

Wchodzę sobie, patrzę Devius ostatnio post to będzie coś wysoko ocenione.

Ale cóż, o ile muzycznie bardzo fajnie, to jednak wolę gdzie przez większość utworu można rozróżnić wokal od przesterowanego basu. Dla mnie trochę za nisko brzmiący ten growl. 7/10

• Upvote 1

@darkdarius still generic power metal 4/10

@Deathtroll jedna z moich 10/10. offspring jest i będzie dla mnie jednym z moich ulubionych zespołów.

Edited by Anticitizen
  • Upvote 1

Prodigy zawsze lubiłem i lubić będę, chociaż po koncercie na Woodstocku trochę stracili w moich oczach. Anyway, nie mogę się doczekać nowego albumu, bo wszystkie single, które na razie wypuścili to mocne 8/10, czyli źle nie jest.

• Upvote 1

Fajnie, że ten temat jest przypięty, bo mogę na luzie spokojnie znaleźć ;). Co do utworu to trochę wstyd, bo nie słyszałem nigdy wcześniej, ale wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Dzięki ;) 8/10

Wiem dużo Liroya ostatnio wrzucałem, ale ''moda'' u mnie powróciła w niezłym stylu. Pierwsza wersja Scyzora która znalazła się w demie 1994 roku (była puszczana przez RMF FM)

Wszystko fajnie pięknie, ale jakoś wersji radiowej tego kawałka nie lubię, normalną wersję bardziej lubię, mimo, że różni się tylko wstępem i tutaj jest mniej screamu. Swoją drogą, nadal uważam to za jeden z najlepszych albumów jakie kiedykolwiek słuchałem. Szkoda, że Trivium nie wróci raczej już do tego grania. 8/10 (bo wersja radiowa)/

9/10, bardzo lubię. I w ogóle to planowałem dać The Pretender, ale trochę nie wypada dwa razy ten sam zespół.

@up Nie wiem skąd znam tę melodię ale ją znam 8/10

To z mej młodości

W pracy tyle się tego nasłuchałem, że już sam początek działa na mnie tak jak "Never Gonna Give You Up". Mimo wszystko Modern Talking to jakby nie patrzeć też muzyka mojego dzieciństwa (mimo, że jestem pokoleniem lat 90-tych). 7/10, bo kawałek zawsze będzie dobry.

Trochę polskiego klimatu, czyli moi znajomi z Krakowa:

7/10 Nawet całkiem przyjemne, ale dla mnie bez rewelacji, w pewnym momencie wkradła się monotonia.

Ode mnie coś ze zgoła innej beczki:

@down: proszę zatem w wykonaniu Mistrza Piotra:

Polecam i pozdrawiam.

Edited by Xysiu

Ani nie lubię tego typu muzyki(kojarzy mi się z jakimś starym rolnikiem grającym na banjo w czasie kiedy stopą prowadzi kombajn) a tym bardziej nie mam dzisiaj na taką muzykę humoru 2/10

@up Mogło by być bardziej melodyjne, ale nie jest źle 7/10.