Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika

Polecane posty

7/10 Tak, zdecydowanie idealny do ścigałek. To ja też zapodam pewnego "klasyka" :D 

https://www.youtube.com/watch?v=pT_Y-eodTv4

nie wiem jk można być patriotą i nie lubieć PiS-u. wolne niedziele. wreszcie ludzie z dzećmi nie żyją na granicy ubustwa. niepełnosprawni pomimo krytyki są wspierani. kiedy paltforma głosuje ustawy antypolskie w uni mówiąc żę myli przyciski. w końcu patrotyzm to bronienie interesów narodu po części i o tym jest moja piosenka 10/10 . a jak nie to pomyliłem piosenki,

A co ma patriotyzm do lubienia PiS i takich haseł które wypisujesz. To nie ma nic wspólnego z obecną Polską. Ocena kawałka 2/10

8 godzin temu, Tesu napisał:

@Deathroll2097

Nie karm trolla, bo do tego sprowadza sie forumowa aktywnosc tego goscia. 

hm...?? coż chyba zacny imć ghost bo on odpowiada za forum powiedział "mój ci on".

nie słuchałam muzyki zła. - /10

ładma piosenka o miłości mówiąc o ruchaniu,

Eeee....

2/10

Edytowano przez Swatro

Nie lubię metalu, ale ten kawałek jest całkiem dobry i chwytliwy

7,5/10

• Like 1

3/10 

Panie i Panowie będzie sztuka w czwartek! We Wrocławiu In FLames gra!!!!!!1111 oby to zagrali błagam błagam

• Upvote 1

6.5/10

Edytowano przez Swatro
  • Upvote 1

Lubię ich, szczególnie na jakichś festynach dają radę na żywca, bo w radiu zatrzymałem się kilka lat temu. 8/10

Pff Merlin ma niektóre piosenki, co są dla mnie ok ale ta do niej nie należy. 2/10

7/10 mają kilka fajnych piosenek :P

Wiem, że już tu to wrzucałem, ale jestem podjarany koncertem jaki dali! In Flames w świetnej formie! zazdroszczę tym,którzy zobaczą ich na Woodstocku na tym nagłosnieniu.

Grali to, grali też Sleeples again, Chosen Pessimist, to jedne z moich ulubionych kawałków.  Zaczeli od Sweet Shadow! brakło niestety The Quiet Place :C   dostałem się do 3 rzędu i były tańce, publika dopisała, nikt nie stał, nie było aż tylu telefonów w rękach jak się spodziewałem, przynajmniej nie po prawej stronie gdzie byłem. Wkurzało tylko kilka typów którzy co kawałek darli japy "Clayman! Clayman!" 

Podsumowując: DOBRY KONCERT, OBY ZAGRALI NIEDŁUGO PONOWNIE W PL :)

W sumie dzięki temu wydawnictwu przestałem słuchać ich nowych kawałków. Brakuje w nich ognia, a nawet płomień się wypalił. 4/10

Kolejna kalka Arch Enemy, ale konkretna. Dobre brzmienie, warsztat i wokalistka, która "charczy" zupełnie jak Angela (poprzednia wokalistka Arch Enemy). Może komuś podejdzie, bo mi bardzo się podoba:

7/10    
Bardzo sprawnie zrobiony montaż teledysku. Wokalistka brzmi solidnie i charyzmatycznie i przykuwa wzrok. Nie jestem fanem brzmienia ale nie mogłem przerwać słuchania do końca utworu. 

Z mojej strony instrumentalista przy którym uwielbiam się zrelaksować i produktywnie do czegoś zabrać w trakcie słuchania go :)

https://www.youtube.com/watch?v=TvakGezqW-A&list=PLcKS6jXf46U51pkEafVOthCUFw3SJBI-1&index=1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.