Skocz do zawartości

Oceń utwór poprzednika


Sevard

Polecane posty

Przesłuchałem 3 razy i stwierdzam że jest ok - to nie jest żaden wybitny synthpop, ale jest miękko i różowo, czyli tak jak powinno być. Przydałby się jednak jakiś rozwój, bo może znudzić 6,5/10

prawdziwe mięcho zaczyna sie gdzieś w okolicach trzeciej minuty mmm

Edytowano przez Kiicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fursik - ten utwór trochę traci bez reszty albumu (moje naciągane AOTY) ale sam też się broni 8/10

@Stillborn - teraz jakś dużo bardziej mi ten kawałek podchodzi niż te 2 lata temu :D - szczególnie te momenty na początku zwrotki. Takie niezobowiązujące rapsy 7,5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ale za spokojne nawet jak na mój gust. Jeżeli ktoś spodziewa się nagłego zwrotu czy przejścia zmieniającego początkowy ton utworu - marne twe nadzieje. Mój gust, nie moje tempo. 5/10

Łojapierdykam, kiceg, patrzaj co znalazłem!

Edytowano przez Fursik1
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny, ciepły, chillowy kawałek, z pewnością świetnie sprawdziłby się jako lecący w tle podkład pod czytanie książki czy popołudniowe picie herbaty, 7.5/10

Drugiego kawałka jakoś nie mam ochoty oceniać, chociaż jest dosyć przyjemny w odbiorze. Generalnie Jamie xx to jeden z tych artystów, których znam parę utworów i prawie wszystkie mi się podobają (niektóre nawet bardzo), a za cholerę nie mogę się zmusić, aby sprawdzić resztę twórczości. Także ten, bez oceny.

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lordeon

O tej porze roku preferuję podobne klimaty, ale ... jako, że są Święta, to wolę coś łagodniejszego ... Ocena: 6/10.

Propozycja:

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Główną rolę w tej wersji "Stand By Me" gra Boy George. Jest również Meat Loaf i kilkunastu innych wykonawców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerzę nienawidzę Boya Georgea, ale w przypadku tej piosenki nie ma to najmniejszego znaczenia. Uwielbiam ją, szczególnie w wykonaniu Timona (i poszkodowanego Pumby :D). Byłoby co najmniej 9/10, ale jakość kawałka, który wrzuciłeś, jest porównywalna do pirackich, totalnie zajechanych, kopii VHS. Dlatego tylko 6/10.

Uwielbiam tą piosenkę za kapitalny tekst i adekwatny do tego klip. Mój wewnętrzny nerd jest niezwykle kontent. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudne to strasznie. I do tego długie. Wszelkie ckliwe piosenki z endingów to zło. Ale z drugiej strony sprawnie wykonane - 4/10.

Piosenkowy killer z Chin. Piosenka tak durna, że aż ciężko mi przestać ją słuchać.

Btw., 20 000 000 wyświetleń w rok... Z czego ja nabiłem z dziesięć. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie było to złe. Zdecydowanie wolę oryginał, ale tego też dało się posłuchać. Byłoby 7/10, jednakże nie przepadam za żeńskim wokalem, dlatego 6,5.

Kapela, o której po raz pierwszy usłyszałem na ostatniej Trasie Pomarańczowej, czyli Gorzała i Chwała:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...