Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika

Polecane posty

7/10 mają kilka fajnych piosenek :P

 

Wiem, że już tu to wrzucałem, ale jestem podjarany koncertem jaki dali! In Flames w świetnej formie! zazdroszczę tym,którzy zobaczą ich na Woodstocku na tym nagłosnieniu.

Grali to, grali też Sleeples again, Chosen Pessimist, to jedne z moich ulubionych kawałków.  Zaczeli od Sweet Shadow! brakło niestety The Quiet Place :C   dostałem się do 3 rzędu i były tańce, publika dopisała, nikt nie stał, nie było aż tylu telefonów w rękach jak się spodziewałem, przynajmniej nie po prawej stronie gdzie byłem. Wkurzało tylko kilka typów którzy co kawałek darli japy "Clayman! Clayman!" 

Podsumowując: DOBRY KONCERT, OBY ZAGRALI NIEDŁUGO PONOWNIE W PL :)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dzięki temu wydawnictwu przestałem słuchać ich nowych kawałków. Brakuje w nich ognia, a nawet płomień się wypalił. 4/10

Kolejna kalka Arch Enemy, ale konkretna. Dobre brzmienie, warsztat i wokalistka, która "charczy" zupełnie jak Angela (poprzednia wokalistka Arch Enemy). Może komuś podejdzie, bo mi bardzo się podoba:
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7/10    
Bardzo sprawnie zrobiony montaż teledysku. Wokalistka brzmi solidnie i charyzmatycznie i przykuwa wzrok. Nie jestem fanem brzmienia ale nie mogłem przerwać słuchania do końca utworu. 

Z mojej strony instrumentalista przy którym uwielbiam się zrelaksować i produktywnie do czegoś zabrać w trakcie słuchania go :)

https://www.youtube.com/watch?v=TvakGezqW-A&list=PLcKS6jXf46U51pkEafVOthCUFw3SJBI-1&index=1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam słabość do muzyki z Dragon Balla i chociaż większość utworów z tych nowych serii mi nie przypasowała, ten jest całkiem przyjemny i do tego nieźle wykonany.

7/10

Skoro już jesteśmy w klimatach anime, to i ja pozwolę sobie dodać coś od siebie. :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5/10

Nie jest złe, ale po prostu nie moje klimaty. :daje_kwiatka:

Poniższy utwór jest co najmniej dziwny, jestem ciekaw, jak go ocenicie. Nie wiem czemu, ale jest bardzo lubiany na YT. :cheesy:

 

Edytowano przez SerwusX
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3/10, nie cierpię polskiego rapu. Plus i tak za to, że nie przeklina (ale sensorycznie, organoleptycznie, gdybym nie znał języka, to po melodii i tonie głosu powiedziałbym, że klnie jak szewc <3).

EDIT:

@darkdarius

Bo dokładnie ten utwór był w animacji o tym samym tytule Maksa Fleischera, kiedyś konkurenta Disneya. :) 

Edytowano przez SerwusX
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie mangi i ogólnie Chińskie bajki melodia 7/10.

Od wczoraj słucham non stop i daje mi takiego kopa ta muzyka że szok. Niby prosty kawałek a bardzo wpada mi w ucho.

 

Edytowano przez darkdarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...