Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DawioSkorpion

[H] Steam keys/gifts (darksiders/dragon age origin/Just Cause/Terraria...) [W] Offer keys gifts ...

Polecane posty

Witam mam parę gierek na wymianę czy też na handel więcej info na PW preferuję kontakt przez steam link w sygnaturce wink_prosty.gif oki to klucze :

update listy :

Steam Keys:


Thunder Wolves Steam

Steam Gifts:


Dead Island: Epidemic
Gun Monkeys
L.A. Noire
Flatout Complete Pack




Origin: (jeden klucz aktywujący 5 gier)
Peggle Deluxe
Bejeweled 3
Bookworm Deluxe
Escape Rosecliff Island
Feeding Frenzy 2 Deluxe

wszystkie oferty typu kupna za paypal/allegro/przelew/steam wallet kierować na PW biggrin_prosty.gif najszybszy kontakt przez steam..

Mogę także wymienić się ekwipunkiem steam:

http://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=63937744&token=ZYKvGfDz

Chętnie także wymienię steam wallet za coś tam zresztą proszę pisać oferty na Steam albo tutaj na PW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ode mnie za Just Cause 2??

http://forum.cdactio...howtopic=248609

kolejny kretyn za przeproszeniem ? wystarcz że taki dante który dobrze wie że go nie lubię i nie mam zamiaru z nim handlowąć wypisuje się w moich tematach...

pytałeś się już i dla jasności, interesują mnie tylko gry na steam ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DawioSkorpion

kolejny kretyn za przeproszeniem ?

Za przeproszeniem, ale za odzywkę do supermaslo12 idziesz na 3 dni urlopu.

Panie moderatorze za przeproszeniem zwrot "kretyn" nie jest obelgą jeśli jest poparty odpowiednimi faktami tudzież czytamy iż użytkownik "supermaslo12" napisał dwa razy prawie identyczny post który był niepotrzebny i dając mi bana na 3 dni tylko Pan podkreślił iż nie znajomy jest Panu język polski i tym samym udowodnił Pan poziom inteligencji moderatorów na tym wspaniałym forum.

Dziękuję za uwagę. Jednakże następnym razem proszę je zamieścić w tym temacie bądź poprzez PW. Nie zezwalamy komentować decyzji moderacji poza wyżej wymienionymi miejscami i jest to bezdyskusyjne. Co za to grozi? Proponuję się w końcu zapoznać z Regulaminem Forum, by następnym razem nie być zaskoczonym. Tutaj EOT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...