Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 08/2008

Polecane posty

Dobra skupcie się. Wytypowaliście 3 obrazki. Europa, ulewa i latawiec. Dwa z nich sa prawidłowe. Tak ciężko znaleźć wspólną cechę dwóch obrazków?

Europa i ulewa = nie widzę związku poza Londynem :rolleyes: Latawiec i Europa też nie widzę, natomiast ulewa i latawiec łączy się z WIATREM dlatego ja szukałbym czegoś w ten dekiel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ulewie wystepuje tecza(rainbow), latawiec składa sie z szesciu lini(six),liczba 155 1-5+5=9 dziewiata gra z serii rainbow six na pc jest Lockdown

rainbow six lockdown

Fajne rozumowanie, ale to nie to.

OK. Więc powiem wprost. Dwa obrazki mają pewną cechę IDENTYCZNĄ. Znajdźcie ją, a potem zastanówcie się dlaczego ta cecha jest identyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie trzymam mojej poprzedniej hmm dedukcji, i suzkam gier z slowem 'Wind' w nazwie gdyz wedlug mnie to wiatr łaczy ulewe i latawiec, wiec moze ktos zna jakies 'wietrzne' gry ? ;D

war winds i wind warriors(dwie części) tylko tyle znalazłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Europa i ulewa = nie widzę związku poza Londynem :rolleyes: Latawiec i Europa też nie widzę, natomiast ulewa i latawiec łączy się z WIATREM dlatego ja szukałbym czegoś w ten dekiel

No wlasnie tak samo mysle ale nie przychodza mi zadne gry do glowy, a wpisujacw google wid over europ zawsze wyszukuje mi wings over europe ale nie wiem czy to ma jakis zwiazek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...