Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Otwieram zmianową

Polecane posty

Masz internety, nie marudź. :P

No i co z tym internetem zrobię? Wejdę na jakąś gunwostronkę z heheobrazkami, która za pięć minut mi się znudzi, sprawdzę subskrypcje na jutubie, raz na jakiś czas odwiedzę forume i... W sumie to tyle.

Tylko mi ogólna efektywność pracy spada.

15 minut

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz internety, nie marudź. tongue_prosty.gif

No i co z tym internetem zrobię? Wejdę na jakąś gunwostronkę z heheobrazkami, która za pięć minut mi się znudzi, sprawdzę subskrypcje na jutubie, raz na jakiś czas odwiedzę forume i... W sumie to tyle.

Tylko mi ogólna efektywność pracy spada.

15 minut

Jakby Internet udostępniał tylko guwnostronki. :/

Ej, germa, idź odrabiać prace domowe a nie się wymądrzasz tongue_prosty.gif

Spk, sorka od polskiego dostanie jutro pracę o wyższości "Bękartów wojny" nad innymi filmami. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz internety, nie marudź. :P

No i co z tym internetem zrobię? Wejdę na jakąś gunwostronkę z heheobrazkami, która za pięć minut mi się znudzi, sprawdzę subskrypcje na jutubie, raz na jakiś czas odwiedzę forume i... W sumie to tyle.

Tylko mi ogólna efektywność pracy spada.

15 minut

możesz spróbować podjąc się przeczytania tego wszystkiego co zapisałes sobie do przeczytania na później

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę harować jak wół i mieć wrażenie że 8h minęło w dwie niż się nudzić i czuć jakby minęło 8h, a tu dopiero dwie.

Dokładnie. Kiedy ma się miliard rzeczy do zrobienia, to czas baaardzo szybko ucieka. A jak się nie ma nic, to stoi w miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nudy w pracy.

Jak mam mieć sytuacje stresowe, napierający deadline i pracę na zasadzie "domyśl się" itp. to stanowczo wolę się nudzić. Ale normalna praca, gdy mam co robić i wiem co mam robić jest lepsza od nic nie robienia chociażby właśnie ze względu na upływ czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...