Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Otwieram zmianową

Polecane posty

Prawie tygodniowa przerwa od fredów i tyle do nadrobienia -_-

Aby było śmieszniej po 4 dniach przerwy (2 dni urlopu + weekend) mam niezłe kongo, które atakuje mnie niespodziewanie. Siedzę, piję kawę, a tu BOOOOOM! Połowa firmy umiera i bieganie od rana albo wyjazdy służbowe po części :D

17 minut do powrotu do domu, tam tylko prysznic oraz jakieś szamanko, a potem dłuuugi sen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeenawidzę robić wypełniaczy do plecaków. Also, zgodnie z moimi przewidywaniami, decyzyjni i merche i dyrektorzy łażą teraz po sklepie i marudzą, przez co przekładamy tylko rzeczy z kąta w kąt i wygląda to coraz gorzej. Muszę się postarać i wkręcić do pomocy chłopakom z obuwia, bo na swoim dziale mnie szlag trafi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty pracujesz w jakimś Decathlonie albo innym GoSporcie?

W GoSporcie.

Dzisiaj przez ponad sześć godzin nosiłam po jednym egzemplarzu każdej rzeczy z naszego działu i do kompa na magazynie żeby sprawdzić czy ceny się zgadzają z tymi w systemie. Polecam, przynajmniej nie musiałam patrzeć jak przez widzimisię regionalnych cała moja robota sprzed paru dni przy ładnym układaniu towaru poszła na marne ;__;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i tak potem przyjdzie jakiś Zygfryd burak, znajdzie coś co na półce ma niższą cene niż w kasie i będzie kategorycznie żądał zwrotu tych 50 groszy.

Chociaż może w GoSporcie tak nie być, ale w różnego typu realach i tescach regularnie tak robię jak jakaś pierdoła kosztuje np. 2,49 zamiast 1,99 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-ale pisałaś że nosiłaś po jednym egzemplarzu

każdej rzeczy

Spoko, u nas jak coś faktycznie ma inną cenę na półce to kierownik przychodzi i nabija niższą.

Gorzej, jak trzeba klientowi wytłumaczyć że fakt, że ktoś odłożył rzecz nie na swoje miejsce nie znaczy, że ta rzecz jest nagle tańsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to takim burakiem nie jestem, zawsze sprawdzam czy to co mam w łapie zgadza się z nazwą (ewentualnie kodem kreskowym) tego co jest na półce.

Gorzej jak od strony sklepu jest buractwo i specjalnie oszukują, dając 3 takie same produkty (np. cukierki w 3 różnych smakach), cene ogólną (bo wszystkie nazywają się tak samo), która dotyczy tylko jednych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak od strony sklepu jest buractwo i specjalnie oszukują, dając 3 takie same produkty (np. cukierki w 3 różnych smakach), cene ogólną (bo wszystkie nazywają się tak samo), która dotyczy tylko jednych.

Od razu oszukują. Zwykłe niedopatrzenie, dzisiaj sama dodrukowywałam ceny bo się okazało że na 5 smaków batonów 1 ma inną cenę. Celowo tego nikt nie robi (przynajmniej u nas)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty pracujesz w jakimś Decathlonie albo innym GoSporcie?

W GoSporcie.

Dzisiaj przez ponad sześć godzin nosiłam po jednym egzemplarzu każdej rzeczy z naszego działu i nosiłam do kompa na magazynie żeby sprawdzić czy ceny się zgadzają z tymi w systemie. Polecam, przynajmniej nie musiałam patrzeć jak przez widzimisię regionalnych cała moja robota sprzed paru dni przy ładnym układaniu towaru poszła na marne ;__;

Pójdę do ciebie do sklepu bo wiem gdzie pracujesz lol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest dupny napis 'promocja', tych cukierków jest kilkaset opakowań, a babeczka w kasie/informacji mi mówi 'tam nie jest napisane jaki smak jest w tej cenie, trzeba sobie sprawdzić w czytniku' to dla mnie jest to typowe lecenie w kulki...

A no tak to faktycznie chamstwo.

@trep jeszcze musisz trafić na dzień w którym pracuję :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie musiałem się przenosić z 5 na 7 piętro.

Tutaj już nie otaczają mnie bloki, poza tym jest jakby więcej okien.

Za jasno tu :<

Tyle dobrego, że to nadal zachodnia strona budynku, więc z rana nie będzie mi napierdzielać słońcem.

Jeszcze troszkę ponad 2h do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...