Jump to content
Sign in to follow this  
MQc

Organizacyjnie

Recommended Posts

Cześć,

na wszelki wypadek kilka ważnych linków i informacji.

www.cdaction.pl/18 - wizytówka wydarzenia.

http://www.cdaction.pl/tag-5560/cd-action-expo-18-urodziny.html - wszystkie newsy w jednym miejscu.

https://www.facebook.com/events/1417116398539520/ - strona wydarzenia na Facebooku, na której publikujemy informacje o wszystkich nowościach.

W dziale o imprezie możecie tworzyć nowe wątki, ale oczywiście prosimy, by starać się nie powielać tych tematów, które założył.

Ważne: redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści pojawiające się na tym forum. Nie jesteśmy pośrednikami, umawiacie się z innymi użytkownikami wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Do zobaczenia 10-11 maja w Hali Stulecia we Wrocławiu! :)

Mnie własnie ciekawią te atrakcje plan jazdy na ten dzien, ale jak to bywa zwykle to spontan. Dzieki za zaproszenie skorzystam na 100% w sensie bede :) w końcu mam tam rodzinę ....

Mam takie małe pytanie, wiem żę cda expo rozpoczyna się w sobote, ale nw o której godzienie dokładnie i czy zabawa bedzie trwała także całą noc ( z 10.05 na 11.05 ) ???

Mam takie małe pytanie, wiem żę cda expo rozpoczyna się w sobote, ale nw o której godzienie dokładnie i czy zabawa bedzie trwała także całą noc ( z 10.05 na 11.05 ) ???

Wszystko jest jasne i opisane na stronie www.cdaction.pl/18 - poczytaj newsy o imprezie, są tam i godziny otwarcia, i zamknięcia. :)

A co z profesjonalnymi aparatami fotograficznymi? Nie będzie problemu z ich wniesieniem?

Bo szczerze mówiąc, nigdzie nie znalazłem takiej informacji :(

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...