Jump to content

Recommended Posts

Temat w którym możecie umawiać się na wspólny przejazd, wymieniać informacjami o komunikacji, połączeniach, cenach itd.

Niestety nie mam na miejscu auta, więc pozostaje pociąg, chyba, że się ktoś dobry znajdzie kto by jechał samochodem?

Jadę z Bydgoszczy, ale aktualnie nie mam nikogo chętnego, więc może ktoś? biggrin_prosty.gif

Ja bym się chętnie zabrał o ile nie jesteś zabójcą

Z tego co wiem, to nie :P

Jedzie ktoś z warszawy polskim busem? Bo pociągi chodzą w cały świat i ciężko o bezpośrednie połączenie do Wrocławia w jakiś rozsądnych godzinach.

[ciach!] - nie robimy piramid z cytatów. - t3t

@Kacek111

Sadze, ze trzeba nastawiac sie na pociag, chyba ze cos w ostatniej chwili sie zmieni.

oki to ja dorzuce pare groszy od siebie odnośnie dojazdów jeśli ktoś by jechał Pociągiem relacji interregio od Bielska-Białej do Wrocławia przez w kolejności 6.15 BB, 6:29 Czechowice-Dziedzice,6:39 Pyszczyna, 6:59 Suszec, 7:15 Żory, 7:34 Rybnik, 8.03 Kuźnia Raciborska, 8:26/8:26Kędzierzyn Koźle, 8:42/8:44 Zdzieszowice, 9:16/9:23 Opole Główne, 9:48 Brzeg, 9:59 Oława, 10:23 Wrocław Główny niech pisze to w pociągu sie spotkamy i tak dalej mnie łatwo poznać bede słuchał muzy w Razer Electra.

nie jedzie ktos przez busko ? lub okolice np stopnica staszow pacanow polaniec w ekstremalnych wypadkach przez kielce 2 miejsca :) dolozymy sie do paliwa jesli cos.

Jak ktoś chętny, to jadę z kolegą na imprezę urodzinową.

Jadę z Zabrza, więc jak ktoś wybiera się na imprezę, to może się z nami zabrać. W samochodzie będą jeszcze 2 miejsca. Na paliwo będzie taniej i weselej.

W grę wchodzą miasta z okolic Zabrza. Zresztą wszystko idzie się dogadać

Edit.Oferta nieaktualna.

Edited by grz

Jadę z Bydgoszczy, ale aktualnie nie mam nikogo chętnego, więc może ktoś? biggrin_prosty.gif

Aj, szkoda ze się spóźniłem. Potrzebowałem transportu z Bydgoszczy, ale to chyba już nieaktualne, co? Po dacie posta wnoszę...

Jak ktoś chętny, to jadę z kolegą na imprezę urodzinową.

Jadę z Zabrza, więc jak ktoś wybiera się na imprezę, to może się z nami zabrać. W samochodzie będą jeszcze 2 miejsca. Na paliwo będzie taniej i weselej.

W grę wchodzą miasta z okolic Zabrza. Zresztą wszystko idzie się dogadać

Jestem chętny zabraniem się wraz z kolegą możemy podjechać do Zabrza lub gdyby była możliwość to z Tarnowskich Gór jeśli byście przejeżdżali. Tylko kiedy wyjeżdżacie w sobotę rano ?

@terkdawn2

Nic się nie spóźniłeś, bo jak nie miałem chętnego tak nie mam, a jeśli pojadę to pociągiem, a samemu mi się nie chce za bardzo :/

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...