Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Crottor

Rozwiązany: Nowy komputer do (~2700 zł)

Polecane posty

Otóż przymierzam się do kupna nowego komputera do około 2700 zł. Aczkolwiek odnośnie budżetu, to jeśli będzie warto, jestem skłonny dopłacić. Komputer głównie wykorzystywany będzie do gier, tworzenia grafiki, oraz montowania filmów. Monitora nie uwzględniamy, systemu także, będzie to Windows 7 64 BIT.

Najbardziej zależy mi na Core i5, RAM 8 (choć 16 jakby się dało, to jeszcze lepiej), i potężna karta graficzna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF4 i Thief spokojnie na wysokich detalach w Full HD ruszą, a nawet z częściami opcji ultra. Watch_Dogs, sądząc po podanych wymaganiach, bez problemu na wysokich / maksymalnych powinien śmigać. AC i Wiedźmin 3 to ciężko nawet wróżyć, bo nie podano wymagań, ale ruszyć na 100% ruszą, bo jakby na takim sprzęcie nie ruszyły, to oznaczałoby, że działałyby tylko na konfiguracjach z najwyższej półki, a wiadomo, że to byłby strzał w stopę ze strony twórców wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Diriana bardzo dobry, możesz go śmiało kupować

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O44Y129AC8

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu się na 1 złoty, a wysyłka będzie darmowa.

Alternatywnie zamiast montażu możesz wybrać kartę sieciową wi-fi Asusa, dokładnie taką

http://www.morele.net/karta-sieciowa-asus-usb-n10-nano-621331/

Wtedy przy zamawianiu skorzystaj z kodu

WP35ZXZG5A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam pytanie. Czy na Morelach można zamówić fakturę? Komputer będzie przeznaczony do biura firmy, więc VAT można by odliczyć. Policzyłem, że wtedy koszt komputera wynosi około 2100 zł, więc dałoby się dorzucić te 16 GB i ewentualnie i7?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, główne zastosowanie to gry, nauka, oraz praca biurowa. Zależy mi na jak najszybszym renderowaniu obrazów i animacji (bo wykonuję je na zlecenie, a mam jeszcze dużo zaległych. Jak wiadomo - czas to pieniądz). A więc nie wiem, co lepiej zamienić za większą kwotę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A karty lepszej by się nie dało? Zależy mi, aby Batman Arkham Knight, oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon chodziły w możliwie najwyższych detalach w rozdzielczości 1920x1080. No i może RAM by się zmieścił. Policzyłem sobie, że mój budżet w takim razie to 3500 zł (23% z 3500 = 805 zł. 3500 zł - 805 zł = 2695, czyli ta górna granica). Dałoby się coś sensownego za taką kwotę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielkanocnych prezentach, sprzedaży starych gratów (w ramach wiosennych porządków), wpadło 600 zł. Jak tak Morele przeglądałem, to nawet mi się udało złożyć ten sam zestaw, lecz z 16 GB RAM. Warto, czy lepiej bardziej wydajny procesor do zestawu wpakować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...