Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M@TH3V

Mysz - o 200zł.

Polecane posty

Wymagania odnośnie myszy:

Strona techniczna:

-Laserowa.

-Bezprzewodowa.

-Przyciski: Minimum 1 boczny, 2/3/4 przyciski (lub też dodatkowa rolka) byłyby czymś bardzo pożądanym choć w tej cenie wątpię.

-Powierzchnia pracy - wszystko (mile widziane działanie na grubym szkle).

Ergonomia:

-Chwyt - dowolny, nie przywiązuje uwagi.

-Wyprofilowana dla praworęcznych (choć tutaj jestem skłonny do ustępstw).

-Długość - maksymalna długość mniej więcej Roccat Kone, minimalna długość Logitech V450.Wszystko z tego zakresu jest dla mnie wygodne.

Wygląd:

-Raczej czarna.

-Matowa, choć mogą być elementy błyszczące.

Oprogramowanie, fajnie gdyby było rozbudowane, niekoniecznie jakieś zaawansowane makra. Platforma Windows 7/8 64bit. Przeznaczenie - praca, grafika, projektowanie.

Rozdzielczość niekoniecznie musi być duża, ekran 1366/768.

W zasadzie tyle smile_prosty.gif Z góry dziekuje za propozycje spełniające wymagania bądź też bardzo zbliżone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dante - i znowu próbujesz wmusić swoją ideologię. Co jak co, ale M@TH3V raczej wie co robi. Poza tym określił, że potrzebuje myszy do prac typowo inżynierskich, w których niepotrzebna jest szybkość przesyłu danych z sensora, o ile oczywiście dokładność jego pracy będzie w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel dla mnie jest niewygodny. Do zabawy mam Roccata wink_prosty.gif Od 3 lat mam mysz bezprzewodową i nie wyobrażam sobie nic innego. Jasno określiłem wymóg w poście. Doskonale wiem co tracę i zyskuję o strony czysto technicznej, jednak już w samej myszy, ich rynku - jestem zielony, stąd moje dość sprecyzowane wymagania.

Blue tracki z tego co widzę to jakieś udziwnienia, jednak wolałbym coś z tradycyjnym wyglądem.

Coś w stylu tego http://www.ceneo.pl/3411576 choć fajniej byłoby aby z przesyłką wyszło do 200zł. Niestety do logitechów mam pewne obawy, w swoim v450 już wlutowywałem micro switch (choć potem się okazało, że to bardziej wina plastiku).

Szukam sprawdzonego rozwiązania zbliżonego do tego mx.

Odbiornik podłącz - zapomnij też mile widziany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue tracki z tego co widzę to jakieś udziwnienia

Ta... wiele z nich to rzeczywiście, lekko mówiąc, dzieła sztuki nowoczesnej, ale są i modele całkiem normalne jak na przykłąd ta.

Niemniej, jak już napisałem, nie miałem z nimi do czynienia, więc sam wiesz...

Może BladyPiter będzie w stanie ci pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...