Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

irask2

CD-A a światowa branża pism komputerowych

Polecane posty

18 urodziny CD-Actiona i kolejna porcja urodzinowych tekstów. Niektóre lepsze, niektóre gorsze. Czasowy powrót gamewalkera (szkoda, że już go nie ma - był całkiem fajny) i wgl wspominacie jak to drzewiej bywało.

Robicie to już droga redakcjo nie pierwszy raz, a już któryś z kolei. CD-A od kuchni, czyli jak wygląda proces tworzenia pisma był już przez Was poruszany.

Co prawda było to dawno temu, ale było. A jest przecież tyle tematów, którymi można obdarować kolejne pismo.

Chociażby jak kształtuje się żywa legenda polskiej branży pism o grach na tle świata? Czy CD-A jest rozpoznawalny? (pewnie jest, skoro mieliście pierwszą recenzję Kilzona na świecie).

Ten temat nie jest poruszany przez Was, a ciekaw jestem jak bardzo redakcja CD-A zapracowała na sławę "naszego" CDA za granicami kraju.

Ktoś coś ciekawego może powiedzieć w tym temacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam artykul w najnowszym CDA - tym, ktore dopiero bedzie - "Cala prawda o CDA".

A to już bliżej niż dalej :) W niedziele wyleczyć kaca, w poniedziałek do pracy, a po pracy do kiosku :]

Już się nie mogę doczekać jak CDA wygląda na tle innych krajów i innych pism.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2018 o 00:42, Coenn napisał:

Zaraza, musialem przegapic ten numer. Co ja bym dal, by przeczytac ten tekst...

Spróbuję Ci go znaleźć jak znajdę czas :D 

 

@Coenn  - muszę najpierw posprzątać piwnicę a okres przedświąteczny (handlowy to taka branża) nie sprzyja :)  Ale dzięki za przypomnienie...

Powiem Ci, ze obecnie mam do tyłu sporo obecnych numerów, a co dopiero mówić o wyszukiwaniu archiwum... :/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Przekonalem sie juz, ze akceptacja nowego watku w tym dziale (skadinad mym ulubionym) moze potrwac nawet kilka tygodni… Dlatego skorzystam z tego watku, tylko skieruje go na odrobine inne tory. Zatytuluje to jako...

"Polski rynek gier video w anglojezycznej prasie"

Pretekstem niech bedzie rosnace zainteresowanie na swiecie naszymi rodzimymi produkcjami. Jak i to, ze oprocz CDA subskrybuje rowniez cyfrowe wydania anglojezycznych magow growych.

A zatem zacznijmy...

Polish Powerhouse

2MZvU.png

Mag: Game Informer (Dec 2018)

Subskrypcja poprzez: Google News

2MZvV.png2MZvX.png2MZvY.png2MZvZ.png2MZw1.png2MZw2.png2MZw3.png2MZzc.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem czy wrzucanie skanow calych artykulow z zachodnich pism to dobry pomysl.
Chyba, że autorzy wrzutek dostali na to zgode redakcji owych tekstow.
Jeśli nie, prosze o ich usuniecie. Rozumiem skan jednej rozkladowki ale na pewno nie calych tekstow. To cudza wlasnosc intelektualna .


 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Coenn  - zdaje się, że numer 05/2014 tylko teraz trzeba się do niego dokopać (pewny nie jestem) - 

tekst o którym pisał Smugg czyli "Dorzucamy też tekst o tym, jak zachodni internauci zdemaskowali CD-Action. wink_prosty.gif"

 

artykuł nazywa się "Cała prawda o CD-Action!" i numer ten mam na 100% :) 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Scouser said:

tylko teraz trzeba się do niego dokopać

Nie no, nie rob sobie klopotu. Pisalem pol zartem. ;-]

On ‎10‎/‎22‎/‎2018 at 6:42 PM, Coenn said:

Zaraza, musialem przegapic ten numer. Co ja bym dal, by przeczytac ten tekst…

Mniej wiecej znam odpowiedz na...

On ‎4‎/‎6‎/‎2014 at 8:56 AM, Smuggler said:

To nie do konca o tym, raczej "jak widza CDA zachodni gracze'

W ogole nie widza. =p

4 hours ago, Smuggler said:

Panowie, nie wiem czy wrzucanie skanow calych artykulow z zachodnich pism to dobry pomysl.
Chyba, że autorzy wrzutek dostali na to zgode redakcji owych tekstow.
Jeśli nie, prosze o ich usuniecie. Rozumiem skan jednej rozkladowki ale na pewno nie calych tekstow. To cudza wlasnosc intelektualna .


 

 

Wiecej to sie nie zdarzy. Zbyt czasochlonne to bylo. Zapomnijmy o tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...