Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sikor111

Rozwiązany: Laptop za ok 4000zł.

Polecane posty

Panowie! Właśnie widziałem gameplay wieśka 3. Jest bardzo bardzo obiecujący:) ale tu również pojawia się moje pytanie, czy wspomniany wyżej laptop poradzi sobie z tym tytułem na średnich ustawieniach graficznych? Tak na oko oceńcie, bo o ile wiem to wymagań sprzętowych jeszcze nie podano :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym te wymagania się różnią od poprzednich? biggrin_prosty.gif

Możesz się zastanowić nad 15,6" Lenovo Y50 z i7-4710HQ (ciut wydajniejszy od i7-4700MQ) oraz GTX860M więc podzespoły praktycznie te same co we wcześniej omawianym MSI i jest w cenie 4099 zł na x-kom ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ekstrapolować wyniki testów w grach (i mierną optymalizację Wiedźminów) to powiedziałbym, że trzeba byłoby szukać czegoś z i7+GTX 860M (np. MSI GE70 Apache), żeby w pograć w FHD na średnio-wyższych opcjach. Wybór z i7+GTX 850M powinien pozwolić pewnie też na grę w FHD, ale na jakich detalach - to już trudno powiedzieć.

Ale to jest naprawdę wróżenie z fusów, aż do wyjścia Wiedźmina 3 (i zapewne kilku łatek do niego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczosć zawsze można zmniejszyć, akurat na full hd w wieśku mi nie zależy jak ma byc poniżej 30 fps. Ponadto mam nadzieje że skoro wiedźmina 3 przekładali juz chyba ze 2-3 razy to nad optymalizacja popracują.

PS: Czy ten sprzęcik, który wybrałem poradzi sobie z uberpróbkowaniem w wiesiu 2? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans. Pamiętam jak karty typu GTX680/HD7970 nie były w stanie non-stop utrzymywać płynności ponad 30 klatek na sekundę a co dopiero średniej klasy karta mobilna która powinna być mniej więcej tak szybka jak GTX650Ti.

Na wysokich detalach w FHD będziesz miał ~45fpsów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...