Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mansons

Laptop do 4000 zł

Polecane posty

I nie możesz przekroczyć? Bo za 499 zł więcej możesz mieć laptopa z o wiele lepszą kartą graficzną GTX860M KLIK ten będzie znacznie wydajniejszy. Ale musisz być zdecydowany, bo ten zakup IMO o wiele bardziej Ci się opłaci. Choć jeśli nie możesz to wtedy będę dalej za MSI GE70 z GTX765M.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki MasterThief !!! Biorę go w ciemno!! O ile jest on lepszy od tego MSI z GTX765M??? Mogę tyle dołożyć!

EDIT: Ekran tam jest dobry??? Czytałem, że coś słabo z odwzorowaniem kolorów.

Temperatury też pewnie wysokie będą, przez co może się często przegrzewać po godzinie grania.

I czy mogę do niego wgrać Windowsa, którego mam na komputerze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem edycji wcześniejszej. W każdym gamingowym laptopie będą wysokie temperatury podczas grania, więc to akurat nie jest nic dziwnego.

O ekranie to może po prostu zacytuję odpowiedni fragment z pewnej recenzji:

Matryca Samsung 156HL01-102 / SDC324C zamontowana w MSI GE60-2PE to swojego rodzaju nowość na rynku. Ekran ten należy do klasy nazwanej przez Samsunga ? PLS (odpowiednik ekranów IPS). W założeniach Samsunga matryce te mogą pobić konkurencyjne IPSy i naszym zdaniem jest to całkiem możliwe. Opisywany wyświetlacz charakteryzuje się natywną rozdzielczością 1920x1080 i równomiernym podświetleniem - najwyższe odstępstwo to 35 cd/m2. Maksymalna luminancja to 352cd/m2, a wraz z bardzo korzystnym punktem czerni 0,36 cd/m2 przekłada się na wysoki kontrast - 962:1. Powody do zadowolenia dają także bardzo szerokie kąty widzenia. Ponadto powierzchnia wyświetlacza jest półmatowa, więc dodatkowo ekran chroniony jest przed powstawaniem refleksów świetlnych.

Co do systemu, ogólnie zasada jest taka że nie może być ten sam aktywowany Windows na 2-óch komputerach, ponieważ zazwyczaj pudełkowe Windowsy mają licencję tylko na 1 komputer jednocześnie. Techniczne system możesz wgrać na laptopie, ale nie będziesz mógł go i tak aktywować (bo już jest na kompie). Musiałbyś usunąć z kompa Windowsa i wtedy wgrać na laptopie i mógłbyś normalnie wtedy aktywować go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy nieintuicyjny :) Ja się w 1 dzień przyzwyczaiłem do niego na tyle, że teraz nawet nie myślę o przeniesieniu się na starszy system (szybkość i brak żadnych niebieskich ekranów robią jednak swoje) ;) Jak nie chcesz to z ekranu Start praktycznie nie musisz korzystać i możesz cały czas pracować na tradycyjnym pulpicie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ja. Przepraszam, że odświeżam stary temat. Mój kolega chcę sobie kupić nowego laptopa do grania też do 4000zł. Trochę minęło czasu od założenia tego temat, więc chcę się upewnić czy nie będzie lepszych propozycji w tej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technologia szybko idzie do góry, teraz za 4000 zł można dostać lepszy laptop niż ten, który my Tobie kiedyś doradzaliśmy ;)

Zaproponuj mu takiego Asusa http://www.mediamarkt.pl/koszalin/notebook-asus-g551jm-cn148h,id-1006149 wydajny laptop z mocną i7, dobrą kartą GTX860M, 8 GB RAM, matrycą Full HD i z Windowsem ;) Większość nowych gier bez problemu pójdzie na ultra, te bardzo wymagające na trochę niższych detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...