Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mansons

Laptop do 4000 zł

Polecane posty

GTX760M NIE JEST wydajniejszy od GTX765M więcej już nie będę tego powtarzał, bo brzmię już jak zepsuta płyta wręcz..tongue_prosty.gif

To ja powtórzę - nie jest. wink_prosty.gif

Jak chcesz to na moim blogu opisaliśmy wszystkie najpopularniejsze mobilne GPU, znajdziesz tam również GTX760M i GTX765M, link w mojej sygnaturce :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem podobnego laptopa radziłem się na forum ale ja wybrałem coś innego : http://www.komputronik.pl/product/216463/Strefa_Gier/PC/MSI_GS70_2OD_Stealth_267XPL_SUPER_RAID.html

Masz tutaj troszke więcej niż 4 tysie ale możesz wybrać wersje bez dysku SSD i będziesz miał taniej absolutna rewelacja jestem zachwycony tym laptopem jest mega wydajny a do tego jeszcze ładny radzę się zastanowić też nad tym modelem : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czym on się różni to tym, że jest lżejszy i cieńszy, ale przez to będzie się szybciej nagrzewał z pewnością. Poza tym tego modelu nigdzie nie ma z samym dyskiem HDD, jak już to z procesorem i5..

@up

Ale nie płacisz przez internet, tylko przy odbiorze przecież..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modelu GS mimo że jest cienki grzeje sie mniej niż podany wczesniej GE70 uzyskali to przez to że są 2 wiatraczki jeden dla procesora 2 dla karty graficznej przy testach i grach nie ma żadnego problemu z nagrzewaniem nawet podkładka chłodząca nie jest potrzebna do tego jest bardziej wydajna bateria a wygląd też jest ważny bo jednak troszkę się przy laptopie czasu spedza a jakość w GS jest naprawdę super ja jestem mega zadowolony więc zaproponowałem uważam iz jest to dużo bardziej przemyślany laptop niż ten GE :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem że jest b. wydajny, ma w końcu te same podzespoły (CPU, GPU) wink_prosty.gif Tyle że nigdzie nie ma w wersji bez SSD, tylko z SSD niestety smile_prosty.gif

Ja wiem, że tam jest autorski system chłodzenia, który osobno chłodzi CPU i GPU, ten system jest również zastosowany w GE60 i GE70 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój model laptopa jest w sygnaturce..

jest bardzo słaby

To jest najgłupsza rzecz jaką słyszałem..i7-4700MQ jest zaledwie 18% (porównując wyniki testu wielowątkowego programem Cinebench 11.5) słabszy od i7-4770K czyli topowego stacjonarnego procesora. To jest jeden z najmocniejszych procesorów mobilnych (mocniejsze są m.in i7-4800MQ i i7-4900MQ ale one są w bardzo drogich laptopach) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...